2737
2739
عنوان

حس ششمی

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 51 پست
آره من دوسش دارم☹️اما اون انگار فراموشم کرده و دیگه برنمیگرده😭 مرسی عزیزم♥️♥️

شاید تو اینطور فکر می‌کنی منم فکر میکردم اینطوریه اما اون بهت فکر می‌کنه و به روزی برمیگرده 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها  مریم رو بیشتر دوس داره یا زینب اخه به هر دو حس داره انگار

مریم و زینب کین خدایی مخم دیگه به اینا نمی‌کشه اما اگر فکر می‌کنی اونایی هستن که دوستشون داره به نظر من یکم بیشتر زینب رو دوست داره 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
شغل وخصوصیات همسرایندموبگوووووو

یه شغل مناسب داره دیگه نمیدونم چی کلا با شغلش مشکلی نداری خصوصیاتش شوخ جنتلمن یکمی غیرتی و یکم حساس که اونم به‌خاطر خودته

خداکنه☹️ممنونم از حست و دلگرمیت خواهر♥️

خواهش میکنم گلم 🌹✨⁦❤️⁩

2738
رضا عشقته درسته بنظر من بهش میرسی اما یه نصیحت که هر کسی درموردش حرف بدی زد باور نکن و اینکه ایشالا ...

اره عشقمه عزیزم خدا کنه برسم بهش چشم عزیزم باور نمیکنم اون بیاد حرف دیگران دیگه مهم نیست

@اعظمممم     شب خوش میشه بگی حس نیما بهم چیه اگه حسی داره بهم کی حسشو میگه  دباره ...

اسم عشق دوست منم نیماس🤭😂😂😂

نیما انگار ادم خشک و یخ و مغروره تو خودشه ولی زیاد حسم نمیگیره بهش

ازدواجت ۴یا۵ وعده دیگه خصوصیاتش قدش زیاد بلند نیس کمی چاقه موهای کم پشت احتمالا عینکی ولی خیلی خوش ا ...

براي منم میگی کی ازدواج میکنم

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون
2706