2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان که خوابیده نمیتونم از چشماش عکس بگیرم🥺🥺🥺

از خودش بگیر

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
خب عزیز من بجای تاپیک زدن، توی گوگل سرچ کن ببین چی نوشته راجبش 

زدم 

حساسیت بود که جاش خوبه مراقبم نه عطر نه گرد غبار اطرافش نیست

و عفونت هم بود که اونم به خاطر شرایطش بعید میدونم

فک نمیکنم چون جاش تمیزه بخاطر کوفتگیشم نمیذارم بره بیرون خونه🥺

چی بگم والا من رو این حساب گفتم ک پسرعمم ی بچه گربه تو حیاطشون اومده بود چشماش همش اشک بود اینم زفته بود داروخونه دامپزشکی گفته بود گفته بودن ممکنه عفونت یا حساسیت باشه بهش قطره ایناداده بودن براش زد خوب شد طفلی. حالا شماهم ی دکتر ببرش

2706