2733
2734
عنوان

باردارا

178 بازدید | 30 پست

امروز زیادی کارکردم بچم تکون مخورع حس مکنم تو ش و ر تمه البتع ببخشیدا پایین تنمم خیلی درد مکنه و خمیده راه میرم ازبس دردمکنه نمتونم وایستم ا چکاکننم نکنه زایمان زودرس بگیرم خیلی استرس دارم 

برای خوب شدن زندگیم صلوات بفرستین فداتون😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود ۱۰دقیقه پاهاتو بالا بگیر بزن به دیوار،بعدم یه بالشت بزار بین پاهات و به پهلو دراز بکش و شکمتو ر ...

لای پامم بد درد مکنه 

2731
حدود ۱۰دقیقه پاهاتو بالا بگیر بزن به دیوار،بعدم یه بالشت بزار بین پاهات و به پهلو دراز بکش و شکمتو ر ...

اگه واسه یه تایم کوتاهی به کمر بخوابیم مشکلی نداره؟من دوست دارم واسه 5 دقیقه هم شده به کمر بخوابم

اگه واسه یه تایم کوتاهی به کمر بخوابیم مشکلی نداره؟من دوست دارم واسه 5 دقیقه هم شده به کمر بخوابم

نه عزیزم اشکال نداره

منم هر روز ۵دقیقه ای رو کمر میخابم

خیلی عذاب آوره کل روز رو پهلوایم😬

و خدایی که به شدت کافیست
فردا یا پس فردا خوب میشی اصلا نه سرپا بمون نه بشین زیرشکمتم ببند خوب میشی. برای من خیلی پیش میاد

الان سه چهار روزه اینطوریم  شوهرمم برام کار میاره هی میگم نمتونم گوش نمکنه منم طاقتم نمیاد براش انجام ندم

2738
منم قراره فردا خونه تکونی رو شروع کنم از الان خستمه یجوریم😥کلا راه رفتن برام سخت شده چ برسه کارکردن

همش مترسم زایمانم زودتر بشه بنظرتون چون سزارینم امکانش هس

نه منم اينطوري ميشم استخون واژنم تيررررر ميكشه كه نميتونم راست بشم ولي استراحت كني خوب ميشي

عه خیالم راحت شد امشب گریم گرفت واژنمم تیر مکشید گفتم مخاد ب دنیابیاد منم ک ازطبیعی مترسم همش فکو خیال مکردم

2706