2737
2739
عنوان

پوره سیب برای نوزاد شش ماهه

20820 بازدید | 35 پست

حتما باید بپزی بعد بدیم بخوره؟؟؟من نپختم.پوستشو کندم رنده کردم دادم خورد خییییلیم خوشش اومد.امروز دوبار دادم.دوست داشت.فرنی وسرلاک و اصلا نمخوره.ایرادی نداره اگ نپزیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ایراد نداره. از شیش ماهگی می تونه اکثر چیزا رو بخوره. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2731
2738

هرجور دوس داره بهش بده

من تو شیشه مث کمپوت میپختم عسلم میریختم توش

خیلی خوب میشد

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

استارتر واکسن۶ماهگشیو زدی؟بچه ها من بچمو امروز واکسن زدیم تبش۳۸ونیم هست براش شیاف گذاشتم کی میاد پایین؟

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
هرجور دوس داره بهش بده من تو شیشه مث کمپوت میپختم عسلم میریختم توش خیلی خوب میشد

عسل که نباید بدی 

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2706