2737
2734

عاغا چه خبرتونه

همه سایت شده تاپیک خیانت

شور یه چیزی رو در نیارین دیگ

همون تاپیک مثبت 18 بهتر بود   اینو مد نکنید دیگ😕😕

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا از اول پایه ی نی نی سایت به جای نی نی رو خیانت گذاشته شده

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

امروز کلی خیانت خوندم

ی دورم گوشی شوهرمو چک کردم😅😅😅

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

اسم کاربریم و کردم فقد طلاق ک تو این جور تایپکا از طرف همه نی نی سایتیا بگم🤣🤣🤣

امشب ده بار گفتم 

🤣🤣🤣🤣🤣

دختری هستم سرخ عاشق پرسپولیس❤ کنکوری هستم و دارم درس میخونم❤خواهر زادم و خیلی دوست دارم❤

بده ولی بازم شرافت داره ب کار دیروز مشاور100

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

🥵

💞به نام خدای مهربان 💕...........عاشق این شعرم بخونید.........یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کردیه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد😍😍😍😍😍😍😍😍😍من و همسری عزیزم فعلا دور هستیم. من ساکن تهران و یار ساکن آنور آبهاست و ابرهاست به امید وصال💕 هم هستیم.فعلا کرونا بینمون فاصله انداخته و ویزاها به مشکل برخورده ولی من نگاه روشن به آینده دارم چون امید به خدا دارم🙂. شما برای وصالمون صلوات بفرستید.پیشاپیش از خداوند برای شما که امضای من رو مطالعه کردی آرزوی سلامتی ، ثروت و خوشبختی خیلی زیاد رو دارم 💞
2706