2726
عنوان

از آهنگام خندم میگیره😂

136 بازدید | 22 پست

یه سری پاپ فارسی

یه سری کیپاپ 

انگلیسی عربی ترکی  هندی😑  همایون  اصفحانی  هایده  رپ    یهو آهنگ میره بدی صد و هشتاد درجه فرق داره خندم میگیره فازم عوض میشه😂❤

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     

مال منو ندیدی

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تتلو گوش کن

امضامو بخون بیچاره   چقد ینی  میتونی  بدبخت باشی دلم به حالت میسوزه 35 سالته مثل بچه 5 ساله میمونی  چقد حقیر میتونی باشی  بخاطر یه کاربری ماه  هاست خودتو به همراه دوستات  داری به این در اون در میزنی تا ابروی چن نفرو ببری     یه کاربری که هویتشم معلوم نیست اونم تو یه سایت  زنونه  ینی اینقد عضویتت اینجا   برات مهم بود که حاضری شکایت کنی  چه اتیشی بسوزونم  خاک تو سرت کنم شک دارم شاید 15 سالته  من  بخاطر یه سو تفاهم اون کارو کردم بعد که دیدم اشتباه شده ازت حلالیت خاستم حتی خاستم بازت کنن ولی تو بچه ننه ادم نیستی  برو شکایت کن  بگو پلیس فتااااااا  ابروی منو  تو ننیی سایت بردن من تو سایت بارداری با 35 سال سن عضو بودم کاربریمو ترکوندن شکایت دارم  اونجا خیلی جنتلمن بودم.تاپیک میزدم لایک زیادمیخورم  منو به عنوان یه جنتلمن تگ میکردن  بعدش کمکم داشتم رسم رسوم بارداریو یاد میگرفتم خلاصه دلم تنگ شده برای تاپیکام بهت نمیخندن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مال منو ندیدی

عهه تو هم اینطوری من حس میکنم خودم ثبات سلیقه ندارم😂

جامعه ی ما به افراد  خوشحال و خوش اخلاق نیاز داره لطفا سعی کنید مهربون باشید و لبخند بزنید     مردمی که به خانه های تاریک و بی دریچه عادت کرده اند ، از پنجره های باز و نورگیر گریزان هستند                                     
تتلو گوش کن

چندتا تتلو هم دارم😐💛

منم همینم

مثلا یهو از شجریان میره رو تی ام بکس بعد میره آریانا گرانده بعد بتهوون😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
عهه تو هم اینطوری من حس میکنم خودم ثبات سلیقه ندارم😂

ندمال من اصلا بیا ببین😂😂😂جر میخوری

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
دستت تو کاره ی چندتا اهنگ قریم ب ما معرفی‌میکنی

فعلا دارم نگو نمیام هایده گوش میدم😂❤

چندتا تتلو هم دارم😐💛

کدوماشو داری؟

امضامو بخون بیچاره   چقد ینی  میتونی  بدبخت باشی دلم به حالت میسوزه 35 سالته مثل بچه 5 ساله میمونی  چقد حقیر میتونی باشی  بخاطر یه کاربری ماه  هاست خودتو به همراه دوستات  داری به این در اون در میزنی تا ابروی چن نفرو ببری     یه کاربری که هویتشم معلوم نیست اونم تو یه سایت  زنونه  ینی اینقد عضویتت اینجا   برات مهم بود که حاضری شکایت کنی  چه اتیشی بسوزونم  خاک تو سرت کنم شک دارم شاید 15 سالته  من  بخاطر یه سو تفاهم اون کارو کردم بعد که دیدم اشتباه شده ازت حلالیت خاستم حتی خاستم بازت کنن ولی تو بچه ننه ادم نیستی  برو شکایت کن  بگو پلیس فتااااااا  ابروی منو  تو ننیی سایت بردن من تو سایت بارداری با 35 سال سن عضو بودم کاربریمو ترکوندن شکایت دارم  اونجا خیلی جنتلمن بودم.تاپیک میزدم لایک زیادمیخورم  منو به عنوان یه جنتلمن تگ میکردن  بعدش کمکم داشتم رسم رسوم بارداریو یاد میگرفتم خلاصه دلم تنگ شده برای تاپیکام بهت نمیخندن؟ 

آره منم همینطور بودم یهو از فارسی میپرید انگلیسی از انگلیسی به کره ای دیگه همه رو نشستم پاک کردم چندتاشو گذاشتم موند

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706