2733
2734
عنوان

من تو شوهرم اخلاق خوب نمیبینم تروخدا بیاین راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 48 پست

نمیدونم چرا احساس میکنم کسایی که سوال پرسیدن اون مشکل رو شوهرشون داره 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی پول میخوای بهت میده ؟تولد و سالگرد ها براش مهمه ؟براش مهمه که همیشه یخچال خونه همه چی که لازمه ...

فعلا عقدیم ، اره چند روز پیش تولدم بود برام تولد گرفت یه ساعت خوشگل بیست شاخه گل عکسام و در آورده بود آیی به لحظه دلم خواستش دیوونه بد اخلاقو

قبل از این که انگشتت و به سمت کسی دراز کنی مطمئن شو انگشتت ‌پاکه!😊
2728
حس میکنم تاپیکات سرکاریه! شما که همین چند دقیقه پیش اون تاپیکت گفتی خیلی شوهرتو دوست داری که   ...

چون دوسش دارم دلیل بر اینه که بد اخلاق نیست ؟ بخدا سر کاری نیست بخدااا😭

بددله خسیسه احترامتو نگه نمیداره عصبیه ب خانوادت بی احترامی می‌کنه 

خسیس نیست ، اره یکم بد دله زیادی غیرتیه ، احترام هم نمی‌دونم دعوا کردنی بد دهن میشع ، به خانوادم نه ، زود عصبی میشه 

2738
چون دوسش دارم دلیل بر اینه که بد اخلاق نیست ؟ بخدا سر کاری نیست بخدااا😭

شما تو یه تاپیکت که همین امشب زدی میگی خیلی دوستش داری تو یه تاپیک دیگه ات که باز همین امشب زدی میگی تو شوهرت اخلاق خوب نمیبینی!!!! میگی سرکاری هم نیست تاپیکات! واقعا نی نی سایتیها رو چی فرض کردین اخه  

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
من شوهر ندارم😂😂

خداروشکر😁😁😝

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
  میگی سلام خوبی چی جوابتو میده

عقدیم عزیزم فعلا ، اون معمولا زنگ میزنه میگه سلام نفس اون یکی کامنت هارو بخونم گفتم اخلاقای بدشو

از دستپختت تعریف میکنه ؟  یا اینکه صبحا قبل از رفتن بوست میکنه ؟  برای رابطه پیش قد ...

اینا همش برای سال اوله😄

البته بجز اونایی که منو میخوان منشن کنن بگن اتتتتتفاقا شوهر من بعد از ده سال اینطوریه😑

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706