2737
2734

مثلا ی معلم بخواد وام بگیره تحت چ شرایطی وام میدن...؟چقد....باضامن...بیضامن......حقوق سال اول استخدامی دبیری مدرک ارشد چقدر میتونه باشه..‌خلاصه هرکی هرجی میدونه بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شغلیه با محیطی امن حقوقش دربرابر زحمتش کمه مزایاش تابستون و تعطیلاشع و پنج شبنه و جمعه همچنین ساعت کاریه کم بهترین شعل برای یه خانوم قشنگ بزندگی و بچه و شوهرتم میتونی برسی ولی قبله همه اینا باید علاقه داشته باشی تا بتونی سختیهاشم تحمل کنی و شزایطشا 

❤❤❤❤
2731

الان ميان معلمارو ميكنن توو كيسه ميبرن ميزنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
وام چی ....میدن؟؟؟

مثل همه وام میگیری از بانک اون که شرایطشواسه همه یکسانع،،،یه صندوق تعاونی دارن ماهانه یه مبلغی خودت بخوای ازت کم میکنن تا دو سال یا دوسالو نیم بعد یه برابرسوم وام میدن سی و شش ماهه از خقوقت برمیدارند هجده درصد هم هست،،،،

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

من خودم دانشجو معلمم

بعضیا میگن حقوقش کمه ولی اگر به ساعات کاری و تعطیلات ۱۳ روز عید و ۳ ماه تابستون و ۵شنبه ها و تعطیلاتی مثل آلودگی هوا فکر کنی،مطمئن میشی که واسه یا خانم بهترین شغله

خدایا خودت مواظب خوشکلیام باش🧿😂جدید نیستم،رمزمو یادم رفته🙁

[QUOTE=166930652]مگه جرات دارن به معلمها وام ندن؟؟؟!!!! فوری جمع میشن جلوی مجلس!!!!!😏😏[/QUOTEشما دیدین جمع شدنشون رو

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
الان ميان معلمارو ميكنن توو كيسه ميبرن ميزنن

سریعم میگن کار کم حقوق زیاد مزایا زیاد چیزیم نمی‌دوننها فقط چیزی شنیدن

من خودم دانشجو معلمم بعضیا میگن حقوقش کمه ولی اگر به ساعات کاری و تعطیلات ۱۳ روز عید و ۳ ماه تابستو ...

دقیقا!!!لا توجخ به ساعات کاری فوق العاده کمش وتعطیلیهای زیادش حقوقش خیلی هم خوبه!!!!

2706