2726
عنوان

دوست پسر شکاک

435 بازدید | 25 پست

بچه ها یسوال دارم، یکی از دوستام با یه پسری دوس بود ک فرهنگاشون کلا متفاوت بود بعد این که پسره خیلی شکاک بود بطوری ک ی بیرون میرفتن گوشی دختره همش چک میکرد پیامی میومد اول خودش باز میکرد یا گوشی نگاه میکرد ببینه کیه!بعدم دوستم دانشگاه میرفت یه مانتو خیلی بلند میپوشید میگفت بهش ک باید بپوشه و ساق و جین نپوشه، بعد دوستم انلاین میشد بهش تیکه مینداخت ک چرا ان شدی با کی حرف میزنی، بعد اصلا حق نداشت با پسر عموها حرف بزنه یا اونا اگ بهش ی موقعه اس میدادن ب دوستم میگفت داری خیانت میکنی بهم برو با همونا خوش باش!ناخن نمبزاشت بکاره میگفت نباید بکاری حتی دوستم عروسی یا ارایشگاه میخاست بره نمیزاشت دقش میداد، سر هر موضوعی ک خاست طبیعی دوستم بود باهاش بحث میکرد و اگ دوستم خوب بود و کوتاه میومد میگفت عاشقتم من دوست دارم

ب حدی ک دوستم الان حالش از هرچی عشق و پسر بهم میخوره ک من بهش گفتم باهاش کات کنه پسره بازم اس میداد و با این ک میدید‌ دوستم خسته شده ازش بازم تو همون شرایط بخث میکرد بنظر من ازدواج با این پسر وحشتناک حتی دوستی باهاش کاری کرده ک دوستم بی حس صفر مطلق شده

نظرتون در مورد این پسر میخاستم بدونم!!!!

تعداد رای : 4
نظرسنجی
لطفا نظر بدید
4
100%
لطفا نظر بدید
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این هنوز شوهرش نشده اینه 

مسلما منطق این آقا بعد از ازدواج این خواهد بود که تو با من دوست بودی معلوم نیس با چند نفر دیگه هم دوس باشی یا دوست خواهی شد 

خدایا شکرت 🙏🏻

بنظر من دوستتو حنما ببر پیش روانپزشک. روانشناس نه ها. روانپزشک

دوستت بیماری مازوخیسم داره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

انقدر حرصم میگیره بعضیا اینجوری نظر سنجی میزارن😐

خب الان کدوم‌ گزینه رو بزنم

بعضیا نظر سنجی میزارن فلان قرص برا چی خوبه 

بعد گزینه ها شماره هست   

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
فقط کات کنه و خودشو نجات بده

منم همین رو بهش گفتم

واقعا روانیه هااا! دوستم با ما میومد بیرون یسره زنگ اس بعد واس این ک کوفت کنه بیرون براش میگفت حالم بده هردفعه‌دوستم ی عروسی مهمونی چیزی میرفت بهش همینو‌میگفت

🤢🤮         👉نظرم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
انقدر حرصم میگیره بعضیا اینجوری نظر سنجی میزارن😐 خب الان کدوم‌ گزینه رو بزنم بعضیا نظر سنجی میزار ...

ببین من خیلی وقته نیومدم تو نی نی سایت نمیدونستم چی بای‌د کنم یادم رفته بود همینجوری گزاشتم تو نظر سنجی

ب دوستت بگو الان فرار نكني

فردا با ي بچه بايد فرار كني !

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2706