2726
عنوان

نيلوفر بهبودى رو ديدين ديروز عقد كرد امروز گفت حامله اس😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2582 بازدید | 49 پست

6 بار سقط 😑😑😑دقیقا بی بند و بار و دروغگو البته

1 سقط هم خطرناکه 

حالم ازش بهم خورد با این چیزا 

این که این همه راحته چرا سقط کرد اون بچه های بی گناه رو چرا کشت به دنیاشون میاورد

اینا میشن الگو و یه جامعه کور کورانه پشتشون راه میرن متاسفانه... 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر بعضیلن که دنبالش میکنن ..نه هنری نه چیزی ..فقط با ارز اندام ...چی بگم

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728

ینی یکی نبوده بهش یاد بده چجوری جلوگیری کنه 

والا کسی ک قبل عقد شش بار باردار میشه،باید انواع و اقسام راه ها رو بلد باشه برا سقط 

حالا اگه ی بار بود می گفتیم اتفاقی بوده نادانسته بوده

رل اسبق بهادر عرفانی 

هیج پوخی نیس

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

منم یکی از دوستای شوهرم سه سال نامزد بود سه تا سقط کرده بود

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706