2703
2553

من تو یه کاری خیلی دو دلم میخوام اگه کسی بلده واسم استخاره بگیره

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نیت کن عزیزم و اسمتم بگو برات میگیرم

عزیزم برای منم بگیر. اسم خودم زهره اسم شوهرم محمد. دو دلم برای دومی اقدام کنم یانه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
نیت کن عزیزم و اسمتم بگو برات میگیرم

مرسی عزیز دلم 

اسمم نگینه

اگه این زندگی باشه... اگه این سهمم از دنیاست... من از مردن هراسم نیست... یه حسی دارم این روزا... که گاهی با خودم میگم... شاید مردم حواسم نیست...
تو گوگل بزن استخاره با قرآن آنلاین سایت شهید آوینی من که خیلی بهش معتقدم همیشه هر چی اومده به صلاحم ...

مرسی عزیزم

2714

واسه استخاره دو رکعت نماز نفل میخونی بعدش یه دعا هست ک تو نت بزنی دعای استخاره تو پناهگاهه مسلمانان برات میاره موقع دعا کردن باید بخونیش بخون و از خدا ک کمکت کنه و راهه درست رو نشونت بده بعدش منتظر باش هر چی برات پیش بیاد از طرف خداست 

روش صحیح استخاره همینه و پیغمبر( ص )به امت شون در هر کاری پیشنهاد کردن ک به همین طریق استخاره بگیرن و مشورت کنن با بقیه

واسه استخاره دو رکعت نماز نفل میخونی بعدش یه دعا هست ک تو نت بزنی دعای استخاره تو پناهگاهه مسلمانان ...

مرسی عزیزم

عزیزم برای منم بگیر. اسم خودم زهره اسم شوهرم محمد. دو دلم برای دومی اقدام کنم یانه 

عزیزم برات در اومد میانه خوب است همه ی جوانب و بسنج بعد اگه خواستی اقدام کن

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
عزیزم برات در اومد میانه خوب است همه ی جوانب و بسنج بعد اگه خواستی اقدام کن

مرسی عزیزم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706