2737
2734
عنوان

من ی سوال دارم درباره ازدواج متاهلا ببان

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خی قیافش چی به دلت نشسته؟

اره خوبه خیلی ولی من ب خدا هیج احساسی ندارم ولی چون جای دیگ زندگی میکنه راه نجات من ب وجود داره

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
اره خوبه خیلی ولی من ب خدا هیج احساسی ندارم ولی چون جای دیگ زندگی میکنه راه نجات من ب وجود داره

یعنی میری یه شهر دیگه؟

ببین دلت چی میگه و عاقلانه انتخاب کن که پشیمون نشی خدانکرده

اما طبیعیه حسی نداشته باشی یا دو دل باشی ولی به خدا توکل کن

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
2728

منم مجرد ک بودم تو همچین موقعیتی قرار گرفتم همه میگفتن خیلی خوبه ردش نکن ولی اصلا حسی بهش نداشتم و الان خدارو شکر میکنم ک واسه ازدواج انتخابش نکردم😊

حرف یه روز دو روز ک نیست بحث یه عمر زندگیه

احساسات آدم خیلی مهم هستن برا یه رابطه جدی نباید نادیده گرفته بشن

یعنی میره یه شهر دیگه؟ ببین دلت چی میگه و عاقلانه انتخاب کن که پشیمون نشی خدانکرده اما طبیعیه حسی ...

من میگم منطق باشه ادم پشبمون نمبشه میگم این جوری خوبه ادم پشیمون نمیشه ولی میترسم بعدا احساسی پیش نیاد حتی میترسم طرف احساس اونجوری نداشته باشه ب من

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

شاید

💞به نام خدای مهربان 💕...........عاشق این شعرم بخونید.........یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کردیه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد😍😍😍😍😍😍😍😍😍من و همسری عزیزم فعلا دور هستیم. من ساکن تهران و یار ساکن آنور آبهاست و ابرهاست به امید وصال💕 هم هستیم.فعلا کرونا بینمون فاصله انداخته و ویزاها به مشکل برخورده ولی من نگاه روشن به آینده دارم چون امید به خدا دارم🙂. شما برای وصالمون صلوات بفرستید.پیشاپیش از خداوند برای شما که امضای من رو مطالعه کردی آرزوی سلامتی ، ثروت و خوشبختی خیلی زیاد رو دارم 💞
2738

من دیدمش اولین بار چون واسطه داشتیم اومدن خونمون ما همو ببینیم من ازش خوشم اومد نگاش ی جوری بود بدلم نشس همین ک دیدمش گفتم جواب مثبته البته تو دلم بدون اینکه حرفی بزنم بد حرف زدنم ک مطمعن شدم

بايد ي حسي باشه خوشت بياد فردا بعد از ازدواج بهت نزديك شد احساس سردي يا احساس حال تهوع نكني 

😔میدونی من یکی رو میشناسم اونو بیش تر دوس دارم انا اون شرلیطش اصلا ب ما نمیخوره اونو واقعا دوس دارم باهشا زندگی کنم اما این رو هنوز احساسی ندارم

😔میدونی من یکی رو میشناسم اونو بیش تر دوس دارم انا اون شرلیطش اصلا ب ما نمیخوره اونو واقعا دوس دارم ...

چند جلسه برو بيرون باهاش صحبت كن ولي هيچ احساسي نداري تمامش كن ، من ازدواجم سنتي بود ولي چند جلسه بيرون رفتيم رستوران كافي شاپ و پارك ديدم بهش حس دارم ازش خوشم امد ازدواج كردم 

بالاخره یه چیزش باید به دلتون بشینه. مثلا قیافه ش یا حرف زدنش یا حتی شرایط مالی خوبش. یا خانواده خوب ...

میدونی از نظر ظاهری عالیه یعنی مامانم از خوشحالی سکته میکنه این دامادش بشه نذر و نیاز میکنه

😔میدونی من یکی رو میشناسم اونو بیش تر دوس دارم انا اون شرلیطش اصلا ب ما نمیخوره اونو واقعا دوس دارم ...

حالا اون کسی که شما ازش خوشتون میاد. اونم از شما خوشش میاد؟ تا حالا حرفی حرکتی چیزی ازش دیدن که نشانه علاقه ش باشه؟

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2706