2726

بچه ها من الان تازه ۲۸ ساله شدم چند ماهه 

۱۸ سالگی پزشکی قبول شدم و بدون یک واحد افتادن پیش رفتم و تمومش کردم 

بین راه پزشکی ! ازدواج کردم و بعد گفتم یک ضرب هم برای تخصص بخونم و همین کارو کردم 

۶ ماه مرخصی گرفتم و شروع کردم خوندن 

سه ماه که گذشت باردار شدم و کلا حس و حال درس خوندنم پرید . با این وجود تخصص داخلی قبول شدم با سه ماه درس خوندن . ولی نرفتم کلا برای ثبت نام . گفتم باز می خونم.  یک یال محرومیت رو به جون خریدم و رفتم طرح عمومی 

توی طرح شرایط استخدامی برام پیش اومد  دو سه بار زنگ زدن و گفتم نه چون باید ۵ سال خدمت میکردم اول کار 

سال بعد محرومیتم امتحان دادم با یه بچه دو ساله و زنان قبول شدم و بعد یک ماه انصراف دادم . جو رشته رو دوست نداشتم 

الان باز میخوام بخونم ! ولی حس خوبی ندارم 

حس تلف شدن عمر 

حس بیخود بودن 

یه جور خجالت 

نمیدونم 

این روزا از خودم بدم میاد 

میترسم نتونم موفق شم 

خیلی میترسم 

بهم روحیه میدید؟؟؟

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوبار تخصص قبول شدی ولی خجالت میکشی  والا من اطرافم چند نفر میشناسم چند ساله دارن میخونن و اصل ...

از ۲۵ سالگی همش دارم این شاخه اون شاخه میشم 

هر روز به امتحان فکر کردم ابن چند سال 

حتی بیرون که میرفتم می گفتم الان یک ساعت از وقت خوندنم رفت....

منی که ۱۸ سالکی دانشگاه رفتم 

انقدر تاخیر برای تخصص 

از خودم بدم میاد

2728

حالا چرا انقدر این شاخه اون شاخه میپری یه رشته رو بگیر بخون تموم کن دیگه ، معمولا آدمهایی که توانایی به سرانجام رسوندن کاری رو ندارن اینجوری میکنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از ۲۵ سالگی همش دارم این شاخه اون شاخه میشم  هر روز به امتحان فکر کردم ابن چند سال  حتی ...

دوستی دارم که ۲۵سالگی تازه نشست از اول برای داروسازی خوند.....قبلش هم یه رشته خوب خونده بود دانشگاه دولتی.....

الان ۳۸سالشه و دکتر داروسازهست

هیچ وقت دیر نیست

چیزی رو از دست ندادی و هنوز اول جوونی هستی

حالا چرا انقدر این شاخه اون شاخه میپری یه رشته رو بگیر بخون تموم کن دیگه ، معمولا آدمهایی که توانایی ...

داخلی رو چون گفتم منی که سه ماه خوندم داخلی آوردم باید فرصت بیشتری به خودم بدم حتما بهتر از اینا میارم 

و بعد شد زنان 

که اینو که رفتم فهمیدم تا آخر عمر خیلی بد درگیر رشته ام و زندگی نخواهم داشت و جو بدی داشت و رهاش کردم 

شرایط اینجوری شده بخاطر ازدواجت

الان شروع کن

هیچوقت دیر نیست

همکار من تو اداره مالیاتی بعد 10سال سابقه کنکور داد پزشکی قبول شد داره میخونه خیلی هم با انرژی

به خودت انگیزه بده وقتی این همه استعداد داری

داخلی رو چون گفتم منی که سه ماه خوندم داخلی آوردم باید فرصت بیشتری به خودم بدم حتما بهتر از اینا میا ...

از انصراف زنانت یه سال گذشت که دوباره امتحان بدی؟  واقعا چه تخصصی دوست داری حالا؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از انصراف زنانت یه سال گذشت که دوباره امتحان بدی؟  واقعا چه تخصصی دوست داری حالا؟

یک سال نه 

ولی همین اسفند امتحانه که من محرومم ازش 

میشه اسفند سال دیگه 

رشته آروم تری مثل پاتو ...نورولوژی..اگه بشه پوست

یک سال نه  ولی همین اسفند امتحانه که من محرومم ازش  میشه اسفند سال دیگه  رشته آروم ...

هر کدوم از اینا که داری میگی خیلی با اون یکی فرق داره اخه ، بهترین کار اینه که با بچه های همون رشته حرف بزنی از همین الان بتونی درست هدفت رو بشناسی من به جز نورولوژی تو همه این رشته ها دوست نزدیک یا فامیل دارم فکر کنم بچه های پوست کارشون راحت تر و شاید بشه گفت مفرح تره ولی خیلی هزینه دستگاه دارن، پاتو هم سرمایه اولیه اش رو برای مکان آزمایشگاه نداشته باشی چیز دندون گیری ازش درنمیاد

هر کدوم از اینا که داری میگی خیلی با اون یکی فرق داره اخه ، بهترین کار اینه که با بچه های همون رشته ...

خیلی دنبال پول های گنده گنده نیستم 

فقط میدونم باید متخصص بشم و واقعا میخوام بالاتر برم و حتما تخصص بگیرم . 

پاتو رو به خاطر سبک خاصش و سر و کله نزدن با مریض دوست دارم . یا مثلا پوست و نورو که بالاخره ارومتر از زنان هستن .اورژانس خیلی وحشتناک ندارن و جو بهتر دارن 

دنبال زندگی ارومم در کنار تخصص و پیشرفت 

نه صرفا پول 

چون در این صورت زنان بهترین بود...

خیلی دنبال پول های گنده گنده نیستم  فقط میدونم باید متخصص بشم و واقعا میخوام بالاتر برم و حتما ...

انشالا که به همه اهدافت برسی ولی مطمئن باش اول باید دست از رشته عوض کردن برداری ایندفعه هر چی انتخاب کردی پاش بمون حتی دوستش نداشتی تمومش کن بعد برو رشته دیگه چون به طرز خیلی نامحسوسی بدون اینکه خودت متوجه بشی این بهانه های فلان رشته رو دوست ندارم و فلان رشته خوب نبود و...باعث میسه تنبل بشی

خیلی دنبال پول های گنده گنده نیستم  فقط میدونم باید متخصص بشم و واقعا میخوام بالاتر برم و حتما ...

سلام و درود خانم دکتر عزیز.  .امیدوارم حالتون خوب باشه...من چند مدت قبل باهاتون مشورت کردم درباره پشت کنکور موندن تجربی ...از حرفاتون خییییییییییلی انرژی گرفتم و رفتم یه برنامه ی درسی تا روز 29 اسفند مطابق با ازمون های قلم چی نوشتم ..الان هم عالی دارم میخونم و رتبه های ازمونهام از 80 تا نهایتا 240 منطقه 3 هست که این خودش برای من اتفاق خوبیه ...دارم تمام تلاشمو میکنم برای رتبه دورقمی ....اینا رو گفتم که بدونید شما خیلی خوبید و خیلی قوی و با اراده هستید...من هرموقع خسته میشم بعضی از جمله هاتون رو اسکرین شات گرفتم میرم اونا رو میخونم و انگیزه میگرم..شاید باورتون نشه ولی من این تاپیک رو لذت بردم وقتی تلاش های بی وقفه تون رو خوندم . من همیشه موقع نماز هام براتون دعا میکنم ...امیدوارم شما و خانوادتون همیشه در کنارهم شاد و سلامت و موفق باشید    

لطفا برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کنید 
سلام و درود خانم دکتر عزیز.   .امیدوارم حالتون خوب باشه...من چند مدت قبل باهاتون مشورت کردم در ...

خیلی لطف داری عزیزم 

چقدر خوشحالم کردی😍

مرسی از دعاهات 

2706