2733
2734
عنوان

حس شیشمی ها بیاین حدس بزنید سرگرم شیم 😍😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 919 پست
چندسالته؟ چند ساله ازدواج كردين؟ چندوقته اقدام كردي؟ خودت و شوهرت لاغر و سفيد هستين يا درشت هيكل ...

۲۵سالمه،۸ساله عروسی کردم خودم سفیدوقدبلندو تپلی شوهرم سبزه ،۲ساله اقدام نه اونجور جدی الان نزدیک ۶ماهه جدی ،هردومون خوبیم نسبتااروم ،چندتا بچه گیرم میاد جنسیتشون 

۲۷

من بچه اولم و چند سالگی بدنیا میارم؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چهره ی خوب و معمولی اما زیبایی خودت و داری  اخلاقت که زودرنجی  زود عصبانی میشی ودیگ ...

حس پارتنرم نسبت به من چیه؟ قصدش ازدواجه ؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
اون اقایی که دوسش دارم درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم؟

بله اونم فکر میکنه شما خانم نجیبی هستین 

اعتقادات هرکسی مثل مسواکشه🙃 خواهشا تو حلق بقیه نکنیدش 😏
عزیزم چهره ی خوب و معمولی اما زیبایی خودت و داری  اخلاقت که زودرنجی  زود عصبانی میشی ودیگ ...

به عشقم میرسم اینده خوبی دارم

اگ اره خانوادم مخالفتی نمیکنن چندوقت طول میکشه؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738
حس اونی که توذهنمه ومیخوامش ؛به من چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟بعدازدواج ؛بهم وفادارخ ...

ی آدم بهتر سرراهت قرار میگیره ولی بااونی ک دوسش داری ازدواج میکنی و بپاش میمونی باهم خیلی تلاش میکننین و ی زندگی خوب میسازین ... این زندگی پایش عشقه

از مادر هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.💜🍃
2706