2726

ببخشید طولانیه فقط بگید برداشتتون چیه

دخترعمو پدرشوهرمه.اون موقع که شوهرم مجرد بود با این خانوم و شوهرش رفت و امد داشتن اینور اونور میرفتن خونه همدیگه هم‌میرفتن...بعد این خانوم با شوهرم (مجرد بوده شوهرم)درد و دل میکرده و باهم راحت بودن.زنه شاغل بوده بعد شوهرش راضی نبوده این بره سرکار بیرون از خونه و زنه جدا میشه ازشوهرش و به همه میگه شوهرم معتادشده(اصلا اهلش نبود).بعد اولین نفر به شوهرم‌پیام‌میده من طلاق گرفتم بعده طلاقش با شوهرم راحت تر میشه اهنگ وعکس واسش میفرستاده بعد یکسال شوهرم میاد بامن ازدواج میکنه اون زنه خودشو خیلی خوشحال نشون میده و کلی تبریک میگه الانم باهم رابطه ای ندارن ولی همدیگه رو میبینیم 

بنظرتون منظوری داشتن یا نه مثل خواهر برادربودن

الانم شوهرم شمارشو داره همش عکس واستوری بدون روسری با آرایش میزاره پروفش.خیلی هم خوشگله.عقد ک بودیم ی بار شمارش پاک کردم دیدم باز سیو کرده.راستی تو لبتاپ شوهرم دوتاعکس ازش دیدم یکی با دخترعموش فرستاده یکی هم خودش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موقع ازدواج به این قضیه فکر نکردی؟🤔

ولی بعید میدونم چیزی باشه، فکر کن اگر دوسش داشت ، حالا که زنه هم مجرد شده بوده چرا نرفت اونو بگیره؟؟ چرا با شما ازدواج کرد؟؟

پس حتما حسی بهش نداشته

از طرف دیگه اگر چیزی بود شوهر زنه اجازه نمیداد یه مرد مجرد بیاد باهاش!!

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
اخه شوهرم به زن فامیلشونم رحم نکرده؟!اگه اینطوری بوده ک ازش جداشم...

عزیزم اون موقع تعهدی ب شما نداشته

چراخودتو عذاب میدی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706