1874
1959

ببخشید طولانیه فقط بگید برداشتتون چیه

دخترعمو پدرشوهرمه.اون موقع که شوهرم مجرد بود با این خانوم و شوهرش رفت و امد داشتن اینور اونور میرفتن خونه همدیگه هم‌میرفتن...بعد این خانوم با شوهرم (مجرد بوده شوهرم)درد و دل میکرده و باهم راحت بودن.زنه شاغل بوده بعد شوهرش راضی نبوده این بره سرکار بیرون از خونه و زنه جدا میشه ازشوهرش و به همه میگه شوهرم معتادشده(اصلا اهلش نبود).بعد اولین نفر به شوهرم‌پیام‌میده من طلاق گرفتم بعده طلاقش با شوهرم راحت تر میشه اهنگ وعکس واسش میفرستاده بعد یکسال شوهرم میاد بامن ازدواج میکنه اون زنه خودشو خیلی خوشحال نشون میده و کلی تبریک میگه الانم باهم رابطه ای ندارن ولی همدیگه رو میبینیم 

بنظرتون منظوری داشتن یا نه مثل خواهر برادربودن

الانم شوهرم شمارشو داره همش عکس واستوری بدون روسری با آرایش میزاره پروفش.خیلی هم خوشگله.عقد ک بودیم ی بار شمارش پاک کردم دیدم باز سیو کرده.راستی تو لبتاپ شوهرم دوتاعکس ازش دیدم یکی با دخترعموش فرستاده یکی هم خودش بود

اگه شوهرت باش بود که میگرفتش

چون زیاد سوال میپرسین درباره لاغریم😍با رژیم کتوژنیک ۳۳تا کم کردم هنوزم دارم ادامه میدم گرسنگی نداشت ورزشم نکردم از یه خانومی تو اینستا برنامه گرفتم همین💖درضمن تنبلی تخمدانمم خوب شد پلی کیستیک بودم😻

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

اگه قرار بود باهم ازدواج کنن بعد از طلاق اون خانوم و قبل از ازدواج شما اقدام میکردم پس مطمئن باش روابطشون اونجوری که فکر میکنید نیست

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃جواني با دوچرخه اش با پيرزني برخورد کرد.و به جاي اينکه از او عذرخواهي کند و کمکش کند تا از جايش بلندشود، شروع به خنديدن و مسخره کردن او نمود؛سپس راهش را کشيد و رفت! پيرزن صدايش زد و گفت: چيزي از تو افتاده است.جوان به سرعت برگشت وشروع به جستجونمود؛ پيرزن به او گفت: زياد نگرد؛ مروت و مردانگي ات به زمين افتاد و هرگز آن را نخواهي يافت.."زندگي اگر خالي از ادب و احساس و احترام و اخلاق باشد، هيچ ارزشي ندارد"زندگي حکايت قديمي کوهستان است!صدا مي کني و مي شنوي؛پس به نيکي صدا کن، تا به نيکي به تو پاسخ دهند🍃🌺🍃
1967

موقع ازدواج به این قضیه فکر نکردی؟🤔

ولی بعید میدونم چیزی باشه، فکر کن اگر دوسش داشت ، حالا که زنه هم مجرد شده بوده چرا نرفت اونو بگیره؟؟ چرا با شما ازدواج کرد؟؟

پس حتما حسی بهش نداشته

از طرف دیگه اگر چیزی بود شوهر زنه اجازه نمیداد یه مرد مجرد بیاد باهاش!!

1974

یاد کاوه و کتی افتادم

حساس نشو

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

چه اهمیتی داره.. اول اینکه اینایی که میگید دلیل بر رابطه داشتن نیست. ودوم اینکه گذشته رو هیچ وقت زیر و رو نکن و کامه شیرینت تلخ نکن اگه چیزی از شوهرت ندیدی نهایتن اگر دلواپسی رابطتتو با اون خانوم کم کن همین

گذشته هارو ول کن از این به بعدرو بچسب...غیر مستقیم کاری کن هرچیزی که باعث این بشهکه یادش بیفته از بین ببری ان فالوش کن شمارشو پاک کن باز..خودتم بزن به ندونستن..از زیبایی خودت تعریف کن اززبان دیگران

💗💗💗مهربونا میشه دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد و لطفا برای مادر شدنم صلوات.....برای معلم شدنم صلوات...برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
1718