2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه کسی بود بگو برا منم بگیره😔

یه سوال دارم میشه مثلا برا نتیجه یه کاری هم استخااره کرد؟ مثلا خوب میشه یانه؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
واسه برات انبیا بگیرم اسم‌مادرتم‌بگو 

عزیزم یکیم برای من میگیری😍💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738

استخاره نکن من دوبار چند ماه قبل پیش آخوند استخاره کردم اشتباه اومد، با عقل انسان ممکنه جور نباشه! برای مادیات استخاره کنی اشتباه فقط برای ازدواج و عمل اینطور مسائل اونم بهتر قبلش با ۴ نفر تحقیق کنی و استخاره نکنی!

خودت استخاره نکن اصرار داری برو پیش آخوند معتبر

برا استخاره بروپیش ی ادم کاربلدمعتبر

نه اینجا یاگوگل

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706