2726
عنوان

آیا قبل بارداری یدوفولیک خوردین

103 بازدید | 21 پست

خانم ها آیا یدوفولیک قبل بارداری خوردید؟   نی نی تون چجوره

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

نخوردم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله بله ۶.۷ ماه قبل بارداری خوردم بلکه هم ۸.۹ ماه فکر کنم اضافی خوردم که دکترم گفت چه خبرته😂😂😂

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
نی نیه دیگه یعنی چی چجوره؟

جنسیت اش ؟   وضعیت جسمی و ذهنی اش

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
بله بله ۶.۷ ماه قبل بارداری خوردم بلکه هم ۸.۹ ماه فکر کنم اضافی خوردم که دکترم گفت چه خبرته😂😂😂

به سلامتی عزیزم ، نی نی تون دخمله یا پسمله؟   وضعیت جسمی و ذهنی اش چجوره

جنسیت اش ؟   وضعیت جسمی و ذهنی اش

پسره

۳ ماه و ۲۰ روزشه فعلا که خوبه شکر خدا..

شروع کرده جدول ضرب یاد گرفتن😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
به سلامتی عزیزم ، نی نی تون دخمله یا پسمله؟   وضعیت جسمی و ذهنی اش چجوره

دختر

سالم باهوش خداروشکررر

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
سه ماه قبلش

وضعیت جسمی نینی تون چجور شد و جنسیت اش چی هست عزیزم

پسره ۳ ماه و ۲۰ روزشه فعلا که خوبه شکر خدا.. شروع کرده جدول ضرب یاد گرفتن😑

بسم الله  

😐😐😐😐

خو اخه وضعیت ذهنی نی نی رو من از کجا بدونم الان

مثل همه ی هم سناشه فعلا رشدش خوبه.داره سعی میکنه بغلته.میخنده.و زیاد حرف میزنه باهام

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دختر سالم باهوش خداروشکررر

عزیزم خدا حفظش کنه

2706