2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن اگه تو خونه چیزی گم بشه گاهی احتمال این هست که ببرن برای طلسم کسی اطلاعی داره؟

اره درسته.من شب عروسیم شو رتم دزدیده شد.... چند جا رفتیم گفتن کار اجنه بوده.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2731
دیگه خودم دست به کار شدم . چون من میتونم دعا بنویسم چون پشت دارم . بعد خودم یچیزایی نوشتم و یه ذره ح ...

عزیزم میشه ب من کمک کنی من بچه خیلی درسخونی بودم بعد

پدرم برام ی خونه ساخت ک درس بخونم از روزی ک رفتم تو اون خونه نتونستم درس بخونم جوری ک کنکورم بدترین رتبه شد و معدلم بدترین معدل من همیشه معدلم بیست بود جوریی ک همه و همه و همه میگفتن پزشکی میارم همه چی در اختیارمه اما نمیتونم بخونم میشه برام دعا گرفته باشن ؟!

مامانم باور نداره و‌کاری نمیکنه پیش کسیم نمیتونم برم میشه کمکم کنی 

2738
یعنی کسی که مسلمان نیست و کاراش جوری هست که یک دعا نویس مسلمان نمیتونه باطل کنه . باید حتما برن پیش ...

میشه یکم راجب همزاد اطلاعات بدین؟من همزادم اذیتم میکنه  

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
میگن که ما رفتیم دستشویی و یکی از برادرا توی خیاط بوده . اینو جوری زده جوری زده که رفته توی کما . بع ...

مگه نمیگین جنا به اینترنت وصل میشین پس زبانم آدما رو میفهمم بشین باهاش حرف بزنید بگین تو برای این دنیا نیستی برو خونه خودتون تو دنیا خودتون   

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
مگه نمیگین جنا به اینترنت وصل میشین پس زبانم آدما رو میفهمم بشین باهاش حرف بزنید بگین تو برای این دن ...

نه نمیشه .چون اون خونه چند سال متروکه بوده.  اون جن صاحبی کروه و میگه مال منه و کسی حق نداره منو بیرون کنه . ببین خیلی مقوله ی پیچیده ای هست. جن به همه چیز دسترسی پیدا میکنه . چون خداوند بهش این اجازه رو داده .

نه نمیشه .چون اون خونه چند سال متروکه بوده.  اون جن صاحبی کروه و میگه مال منه و کسی حق نداره من ...

عزیزم  ببخشید اگر جن به هم چیزی دسترسی پیدا میکنه چرا انسان برتره از جنه

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
عزیزم میشه ب من کمک کنی من بچه خیلی درسخونی بودم بعد پدرم برام ی خونه ساخت ک درس بخونم از روزی ک رف ...

ببین این که میگی نمیتونی درس میخونی اگه واقعا نمیتونی حتما برات طلسم گرفتن و باید باطل بشه.  امکان داره کلا همه چیزت رو بسته باشن . امکان داره فقط درست رو بسته باشن . هر چیزی امکان داره . من حقیقت واس خودم یه چند تا کار انجام دادم ولی خب من علمش رو ندارم که کاری کنم . توصیه میکنم برین یه جایی پیش یه دعانویس که موکل داشته باشه و بتونه بدرستی باطل کنه. 

عزیزم  ببخشید اگر جن به هم چیزی دسترسی پیدا میکنه چرا انسان برتره از جنه

خب خداوند به انسان اجازه های دیگه ای داده . همونطور که میدونید انسان اشرف مخلوقات هست . خداوند به جن اجازه ی دسترسی به ذهن و فکر و همه چیز رو داده ولی به انسان نداده.  ولی خب این انسان هست که به جن درس میده . همه ی جن ها توسط انسان هدایت میشن.  میگم که مقوله ی خیلی پیجیده ای هست . نیاز هست که تفسیر قرآن سوره های مرتبط رو بخونید تا متوجه بشید تفاوت رو .

من بچه که بودم یه مرد قد بلند تو خونه می دیدم که راه می‌رفت نگین چیز دیگ بود خیلی بلند بود سرش به سق ...

وااااای تو رو خدا جوابم بده منم میدیم رو مبل تکی مینشت به تلویزدن نگاه میکرد 

لطفا جوابم رو بده خیلی ساله که دوست دارم بدونم این چیه

2706