2733
2734
عنوان

زردی بچم و بی حالیش، تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 69 پست
تحربه زردی بچه هامو نداشتم من. حتما زنگ بزن به دکتر. یا اورژانس . هرسوالی داشته باشی جواب میدن

ب چ شماره ای ارژانس نوزادان داریم؟

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریعا ببرش بیمارستان

بچه منم همین بود

زردی داشت، دستگاه اوردیم خونه 

بچم بی حال شد و گریه نمیکرد

سریعا بردیمش بیمارستان قندشو چک کردن

زردی خوب نشه به مغز آسیب همیشگی میزنه.... 

2731
زیاد بلند نمیشه ۴،۵ساعت یه بار، برای اینکه قندش نیافته بهش ترنجبین و شیر خشت میدم واسه زردیشم خوبه

خب شیرخشت و ترنجبین خواب اوره عزیزم 

چطور جرات کردی سرخود اینارو بدی 

زردیش چند بوده،نگران نباش احتمالا جاش گرم ، خسته هس خوابیده

اره جاش گرمه، زردیش ۱۷.۳ بود،الان بهتر شده

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738
زیاد بلند نمیشه ۴،۵ساعت یه بار، برای اینکه قندش نیافته بهش ترنجبین و شیر خشت میدم واسه زردیشم خوبه

چه ربطی یه بلند شدنش داره؟؟؟ قشنگ هر ساعت بچه رو بیدارش کن شیرش بده بابا.

بچه اولته؟؟

ما زردی نوزاد رو با شیر خشت درمان میکنیم

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

زردیش چند بود؟ 

زردی دختره من 11 بود 

24 ساعت زیر دستگاه بود خوب شد

منم این دورانه تو داشتم 

آب بهش بده حتما

پوشکشو تند تند عوض کن

شیر هم زیاد بده بخوره

دمای داخله دستگاه هم 28 باشه

فکرکنم هر2ساعت باید بخوره.ان شاالله هیچی نیست

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
چه ربطی یه بلند شدنش داره؟؟؟ قشنگ هر ساعت بچه رو بیدارش کن شیرش بده بابا. بچه اولته؟؟

اره اوله، ولی تا خودش بیدار نشه ب هیچ عنوان بیدار نمیشه

بهش شیر بده هر دو ساعت ببار 4ساعت دیره

باب اسفنجی:هر چی میکشم از سادگیمه پاتریک خوب ساده نباش  راه راه باش  
2706