2737
2734

من فردا ظهر برا نهار قراره خواهرم با دختر خاله ام بین خونمون .

میخوام امشب سالادمو درست کنم .شوهرم میگه تا فردا خراب میشه زشته همون فردا درست کن .ولی من فردا مهمون دارم تا تمیز کاری میکنم غذا می پذم.میدونم که دیر میشه ؟؟

امشب خراب نمیشه درستش کنم تا فردا ظهر ؟؟؟؟

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

سالاد فصل؟

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کرونااااااست

ولی اگر کاهو کامل خشک باشه و بجای چاقو با دست تکه تکه کنی خراب نمیشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2731

وای عزیزم منم فردا خواهرم قراره بیان خونمون سالادمو امشب درست کردم واسه فردا ترسیدم وقت نکنم شوهرم چند دقیقه پیش اومد خونه گفت این سالاد تا فردا خراب میشه کاش امشب درست نمیکردی🤭🤭🤭🤭🤭

2738

به قسمت مهمونی وسط کرونا اهمیت نمی دم.......... 

چون زبونم من درآورده بس که گفتم.... 

نه خراب نمی شه 

سلفون بکش بزار تو یخچال 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

خداجون، ببین کرونا واسه اینا تموم شده، میشه واسه ما هم تمومش کنی تا اینا ما را تموم نکردن؟ 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

من کاهو و میشورم خرد میکنم خشک ک شد تو قابلمه روحی نگه میدارم سبزی هم همینطور اگه کامل خشک باشه تو قابلمه روحی چند روز میمونه درش هم میبندم.من سر کار میرفتم جمعه ها درست میکردم چندین روز داشتیم

خراب نمیشه. تو ظرف بریز سس نزن روشم سلفون بکش

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706