2703
2553
عنوان

ازدواج پسر در ۱۸ سالگی با وجود مطالعه و افزایش آگاهی راجع به ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4276 بازدید | 207 پست
شما بخوای ازدواج کنی باید با یه دختر 14-15 ساله ازدواج کنی هم کودکی اونو ازش میگیری هم خودتو . بعدشم ...

کار که دارم. تازه چرا چارده پونزده. با یکی همسن خودم. البته نمیدونم درسته یا نه

بعدش هم فهم مگه به سنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خعلی چیزامیفهمم... مثلن الان یکیومیخای هورمونات قاط زدع فرداپس فرداخستع میشی... اصن میتونی واردجامعع ...

خب کسی که منو نمیگیره اولا

پس بچه بودن به سنه!!

و بازهم مهربونتر

کار که دارم. تازه چرا چارده پونزده. با یکی همسن خودم. البته نمیدونم درسته یا نه بعدش هم فهم مگه به ...

اگه وضع مالیت خوبه ، کار داری ، به نسبت سنت هم عاقلی با یکی همسن خودت ازدواج کن 

2714

ببین ب جای اینکه از ادمای دیگه بمرسی برو مشاور این یک دو این ک بعدا ب سرت نزنه بری بگی من جونی نکردم تعهد میکنی پاش وایسا شوهر من وقتی بهم قول ازدواج دادیه سال از شما کوچیک بود مردونه وایساد توام وایسا

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین 

دختر ها زودتر از پسر ها به بلوغ میرسن 

ازین جهت خیلی خوبه که توی سن های پایین این اختلاف ها حفظ بشه

پس صبر کن برسی بیست و چهار 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706