2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفته برسه به بچه حالا میاد 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2731

توضیح نمیدی؟حدس بزنیم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

من و همسرم داخل اتاق خواب بودیم و توی یه حالتی 

بچم سه سالشه خواب بود اتاقم تاریک بود اون داخل پذیرایی بود 

بلند شده بود اومد داخل اتاق ما 

من پشت بهش بودم متوجه نشدم نمی دونم چیزی دید یا نه 

همسرم فهمید 

میترسم اینده اش تباه نشه 

خیلی مراقبیم خیلی

من و همسرم داخل اتاق خواب بودیم و توی یه حالتی  بچم سه سالشه خواب بود اتاقم تاریک بود اون داخل ...

بچه سه سالشه چیزی یادش نمیمونه اونم تو تاریکی حساس نشو

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2738