2733
2734
عنوان

چالش شب یلدا ، یه چالش ویژه

412 بازدید | 20 پست

بچه ها کیا موافقن امسال شب یلدا در حد توان مالیمون یه سبد میوه تزیین کنیم و به یه نیازمند بدیم ؟ خیلیا توان خرید میوه و جشن گرفتن یلدا رو ندارن ، یه سبد میوه هم زیااااد گرون نمیشه خیلیامون تواناییشو داریم . حالا میتونه کمتر یا بیشتر باشه اما در حد یه سبد کوچیک میوه خیلیا میتونن

بعد سبدش رو تزیین کنیم و عکسشو بذاریم اینجا 

موافقین ؟

نمیدونم ب کی بدم. کسیو نمیشناسم اخه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پایین شهر به راحتی میشه پیدا کرد اما اگه پیدا کردنش براتون سخته میتونین به کودکان کار یا زباله گرد ه ...

نمیتونم توو این کرونا برم بگردم دنبال کسی. 

اما اره بچه های پشت چراغ قرمز خوبن اگع ببینم. انشالله هر چی خیره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
منم نمیدونم به کی این سبد رو بدم ولی پایه ام 

منم کسی رو خودم مستقیما نمیشناختم اما وفتی از اطرافیان پرسیدم خیلیا کسایی رو میشناختن که دستشون تنگه اما آبرومندن و کسی خبر نداره ...

به جز اونا زباله گرد ها و بچه های کار هم همه جا هستن

من هرسال اینکارو میکنم تخمه افتابگردون و میوه 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706