2726
عنوان

التماس دعا دارم ازتون

74 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها میشه ازتون خواهش کنم هر چقدر که میتونید برا شفای مادرم صلوات بفرستین .اسمش معصومه است.انشاءالله که خودتونم حاجت روا بشین

خدایا   دوستت    دارم   بچه ها میشه برا حاجت دلم ی صلوات بفرستین.

ان شاء الله به حق حضرت معصومه سلام الله علیها خدا شفاشون بده

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

سلام خانمی..الهی خدا مادر عزیزت رو شفا بده..چی شده بیماریش چیه البته اگه دوست داری بگو.ـ

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خانمی..الهی خدا مادر عزیزت رو شفا بده..چی شده بیماریش چیه البته اگه دوست داری بگو.ـ

سرطان پوست داشته الان عمل کرده.ولی زیاد حالش خوب نیست

خدایا   دوستت    دارم   بچه ها میشه برا حاجت دلم ی صلوات بفرستین.

ای که نامش دوا و ذکرش شفاست 

خدا همه بیمارها رو شفا بده

۵ صلوات برای سلامتیشون فرستادم

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
سرطان پوست داشته الان عمل کرده.ولی زیاد حالش خوب نیست

حالش خوب میشه ان شاالله...۵صلوات بنیت ۵تن برا سلامتیش میفرستم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.