2410
2553
عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی شد . مراقب خودت باش ما خانم ها خیلی قوی هستیم مامان هم که میشیم دیگه بهداد سلیمیرو میزاریم جیب بغلمون (هههههههههههههه)
دوستم برات یه دنیا آرزوهای خوب دارم امیدوارم خدا یه نی نی سالم و تپل مپل بهت بده . اگه دیگه حالت خوب شده من برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام مامان مهسای عزیز منم هفته 6بارداریمه اول که فهمیدم مثل تو خیلی نگران بودم ولی گفتم تا خدا باشه چرانگرانی توکل کن برخدا اون هرچی مصلحت میدونه انجام میده راستی توی این ایام محرم هم زیارت عاشورا بخوان انشاله نگرانی ازت رفع بشه من 20/9بایدبرم سونو اول خیلی بهش فکر میکردم ولی الان سپردمش به حق تعالی.......
خدایا بابت همه داده هایت شکر
2714
سلام مامان مهسای عزیز منم هفته 6بارداریمه اول که فهمیدم مثل تو خیلی نگران بودم ولی گفتم تا خدا باشه چرانگرانی توکل کن برخدا اون هرچی مصلحت میدونه انجام میده راستی توی این ایام محرم هم زیارت عاشورا بخوان انشاله نگرانی ازت رفع بشه من 20/9بایدبرم سونو اول خیلی بهش فکر میکردم ولی الان سپردمش به حق تعالی.......