2733
2734
عنوان

بچه ام دختره 😢

3044 بازدید | 143 پست

اول ازتون خواهش میکنم سرزنشم نکنید یه دختر 8ساله دارم الانم 7 ماهه بازم دختر باردارم خوب دلم میخواست پسر باشه ولی نشد. اوایل پذیرفتم که قسمت این بوده ولی هر چه زمان میگذره هی با خودم میگم کاش میشد پسر باشه واقعا از خودم خستم با اینکه میدونم نمیشه چرا اینقدر ناشکری میکنم. 28 سالمه نمیدونم بخوام در آینده باز بچه بیارم که احیانا پسردار بشم.. چکار کنم اخه خدا کمکم کنه چنان مهرش به دلم بشینه که خودم خجالت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار پسر جی داره همه پسر میخوان دیر ارزش دختر متوجه میشین که دیره

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2728

مادر شدن لیاقت میخواد که خدا حواسش نبوده اینبار که کسی که مادر شد لیاقت نداره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

نمیدونم چرا اونا ک پسر میخان دختر میش؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

😐

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

وای من همیشع میگه بچه ها هم جنسن باشن عالیه مخصوصا دخترش میشنهمدم هم 😍

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706