2410
2553
عنوان

راستشو بگید...

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 32 پست
اگه حیاط آپارتمان باشه باید بزنیم. من حتی وقتی میخوام برم پارکینگ سوار ماشین بشم تو راه پله و آسانسو ...

دقیقا همینطوره. ما محوطه‌ مجتمعمون اندازه ی پارکه. اما ساکنین رد میشن. حتی توو راپله هم بدون ماسک نمیرم. بزار بقیه بگن از اونور بوم افتادیم.. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه حیاط آپارتمان باشه باید بزنیم. من حتی وقتی میخوام برم پارکینگ سوار ماشین بشم تو راه پله و آسانسو ...

ن خب اره توحیاط اپارتمان حتمااا.تواسانسورم ک ازواجباته‌منم خودم میزنم.ولی گفتم‌توحیاط خونه ای ک‌ماله خودشونه دیگ نیاز نی

آره آسنسور هم از همشون خطرناک تره خصوصا اگه نفر قبلی عطسه کرده باشه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2720
دقیقا همینطوره. ما محوطه‌ مجتمعمون اندازه ی پارکه. اما ساکنین رد میشن. حتی توو راپله هم بدون ماسک نم ...

عزیزم من فک کردم حیاط شخصی خودتونه وگرن تو اپارتمان ک زدن ماسک توراه پله و اسانسورم حتمیه

حتمامیزنم ببخشیدااون دسته که نمیزنن  خیلی بی شعورن هم باجون خودشون هم باجون بقیه بازی میکنن

اصلا منطقشونو نمیفهمم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
من خیلی حساسم اصن از خونه بیرون نمیرم برمم فقط با ماسک  خیلی رعایت میکنم خداروشکر تا الان نگرفت ...

ما هم خیلی خیلی رعایت میکردیم ولی شوهرم توی ماشین سرویس کارش از همکارش گرفت. منم از شوهر گرفتم. خدا لعنت کنه کسانی رو که رعایت نمیکنند ما هم چوب اونها رو میخوریم😔

2714
عزیزم من فک کردم حیاط شخصی خودتونه وگرن تو اپارتمان ک زدن ماسک توراه پله و اسانسورم حتمیه

بله. من حیاط مشاع رو گفتم. با این ک فضای سبز بزرگیه اما من ماسک میزنم. جونم عزیزه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
سریع گارد نگیر لطفا.گفتم ک فک کردم حیاط شخصیه.وگرن من خودمم بشدت حساسم

دیگه ادم ک توو حیاط خودش ماسک نمیزنه. ماهم عقل داریم ک از اونور بوم نیفتیم. شبتون خوش

بعضی ادماخیلی بی فکرن مواظب باشین یه همکار دارم کرونا گرفته بود دکتر بهش گفته بود قرنتینه باید بشی تا10روز, دگ 1روز خونه موند. بعد رفت ارایشگاه کافه هم ارایشگرش کرونا گرفت ازش هم صاحب کافه اصلا عین خیالشم نبود میگفت خب چیکارکنم بمن چه گرفتن

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
اصلا منطقشونو نمیفهمم

آره والایااون دسته ای که مهمونی میگیرن ودورهم جمع میشن یامیرن مسافرت واقعانمیدونم روچه حسابی همچین کاری میکنن واقعابه یک حیوون اینقدرمیگفتن این کارارونکنیدخطرناکه میفهمیدن ولی نمیدونم چرایک دسته نمیفهمن

من خیلی حساسم اصن از خونه بیرون نمیرم برمم فقط با ماسک  خیلی رعایت میکنم خداروشکر تا الان نگرفت ...

تو ک منتظری مغازه ها باز کنن بپری بری خرید که🤣🤣 دوهفته نشده هنوزا

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
2706