2733
2734
عنوان

دختری که

217 بازدید | 32 پست

از لحاظ ظاهر معمولیه و شایدم معمولی رو به پایین و زیبا نیست

خواستگارایی هم که داشته اصلا خوشش نیومده چه ظاهر چه بقیه چیزا 

حق داره رد کنه یا چون خوشگل نیست باید با یکی از همونا که خوشش نمیاد ازدواج کنه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

کبوتر باکبوتر باز با باز

البته استثناء هم هست

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کی گفته چون زیبا نیست باید هرکسی قبول کنه....این چه حرفیه مگه همه چی ظاهره

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

دخترا عشق منن باید صبر کنی به هر چیزی راضی نشو یه دختر اگه درونش زیبا باشه همه جوره زیباست فرشتس اصلا

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2738
خب به هر حال برای پسرا حرف اولو میزنه

نه اصلا اینطور نیست الان همه عاقلتر شدن ...و خیلیا اولویت ظاهر نیست

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب به هر حال برای پسرا حرف اولو میزنه

نه از کجا میدونی ..باید توجه کرد اما نه خیلی

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
خود ازدواج نه ولی با اونیکه قراره ازدواج کنی قسمتت هر چی باشه خیلی بدون محدودیت پیش میره حتی طبق میل ...

یکی از خواستگارام دو سال پیش هر وقت میخواست بیاد خواستگاری یکی از فامیلای ما یا اونا فوت میکرد

چون قسمت نبوده اینجور شده؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
یکی از خواستگارام دو سال پیش هر وقت میخواست بیاد خواستگاری یکی از فامیلای ما یا اونا فوت میکرد چون ...

اخرش چی شد؟

اره خیلی وقتا شده اگه خدا نخواد یه اتفاقی بیفته یه مانع میذاره سر راه من این واقعیت رو لمسش کردم

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
2706