2410
2553

۲۲ ماه پیش قبوله؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تازه که نه شش هفت ساله..

خداروشکر هیچ عوارضی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2714

منم هیچ عوارضی نداشتم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
مگه اینکه از بخیه خوب مواظبت نکنی و عفونت کنه.وگرنه عوارضی نداره.شکم هم می مونه یکم.۳ ماه پیش زایمان ...

اهان، نه منظورم اینه عزیزم که چن وقت پیش تو همین سایت یکی نوشته بود من کارم به آی سی یو کشیده، یا تنگی نفس شدید گرفتم و قلبم درد میکرد و اینا.. از این عوارضا گفتم گلم اینا رو نداره؟؟

اهان، نه منظورم اینه عزیزم که چن وقت پیش تو همین سایت یکی نوشته بود من کارم به آی سی یو کشیده، یا تن ...

ببین اونا خودشون ذاتا ضعیفن،احتمالا سر زایمان طبیعی هم مشکل براشون پیش میومد،البته یه مقدار آدم موقع هر زایمانی سینه ش سنگین میشه،چون یه دفعه شکم خالی میشه آدم نفسش تنگ میشه،اون مهم نیست،قابل تحمله

اهان، نه منظورم اینه عزیزم که چن وقت پیش تو همین سایت یکی نوشته بود من کارم به آی سی یو کشیده، یا تن ...

بعد از عمل نه نداره من که نداشتم تا حالا هم نشنیدم.فقط تو اتاق عمل یکم حالم خراب شد اونم بخاطر اینکه شب قبلش شام خورده بودم.