2737
2734

بعید میدونم همه پاساژها بسته س

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پاساژا بسته ان منتهی یکی از آشناها تعمیرات موبایل و لپ تاپ داره جز خدمات محسوب میشه از در پشتی پاساژ میرن

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2738
پاساژا بسته ان منتهی یکی از آشناها تعمیرات موبایل و لپ تاپ داره جز خدمات محسوب میشه از در پشتی پاساژ ...

جدی میگی? ایسوس کار میکنه? من کارام مونده بخدا حیاتیه

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
من چیکار کنم لپ تاپمو?

تا شنبه صبر کن فکر کنم باز کنن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
پاساژا بسته ان منتهی یکی از آشناها تعمیرات موبایل و لپ تاپ داره جز خدمات محسوب میشه از در پشتی پاساژ ...

عزیزم ممکنه مطمین شی بهم اسم مغازشونو بگی?

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
جدی میگی? ایسوس کار میکنه? من کارام مونده بخدا حیاتیه

بله عزیزم البته تو پاساژی که میگین نیستن کرج پاساژ مغازه دارن 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2706