2737
2734

خواهرم یه پسر ۵ ساله داره خیلی هم باهوشه منتها از جمعه شب تا حالا از تلویزیون یه تیکه فیلم زامبی ترسناک دیده ،کلا حالتش عوض شده همه روبه شکلای مختلف میبینه مثلا اکثراحیوون ، دائم هم میلرزه عرق میکنه چشماشو گرد میکنه  یه حالت غیر عادی پیدا کرده ،تا صبح خواب نمیره چسبیده به مادرش ،دائم هم حالت تهوع بهش دست میده ،مادر پدرشو به یه شکل دیگه میبینه از ترس احساس دستشویی بهش دست میده ،مادرش داره دیوونه میشه همش داره گریه میکنه کسی هست این حالتو خدا نکرده تو بچش یا اطرافیانش دیده باشه تو رو خدا راهنمایی کنید چکار باید بکنن مخصوصا همین جوری چشاشو گرد میکنه به یجا خیره میشه همه رو به شکلای مختلف میبینه

چرا نشونش دادین؟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای بچه رو ببرین پیش روانشناس
یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738

فقط به من بگو عقل خواهرت و شوهرت کجا بود که پیش بچه5ساله فیلم زامبی دیدن و اینم دیده . پسر من 15ماهشه فیلم ترسناک میبینیم در اتاقشو میبندم و وقتی خوابه میبینم میگم تو روحیش اثر بد نذاره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خودش یدفعه دیده

من پسرم ۸ سالشه خیلی فیلم ترسناک میبینم سریع بهش میگم چشماشو ببنده میره اتاقش بازی میکنه میگم مناسب تو نیست

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

دم غروب توپیاله چندتاقاشق غذاخورنمک بریز.بعدچندقطره اب که حل بشع فقط یکم یکم شل بشه .بعدی بشقاب روح بزارروگاز.داغ داغ شد نمک ودورسرش بچرخونه بعد بریزه توبشقاب روح که ترسشوگرفته باشه انشاالله خوب بشه

مامان دوتادخترگل
2706