2726

با عرض معذرت ببخشید من یه مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه اونم اینکه هر بویی از بدنم بیاد خیلی شدید و بد بو هست.بوی بدنم بوی عرق بوی پا بوی مدفوع...دیگه بخدا خسته شدم 

از هر روز حموم رفتن خسته شدم بعضی وقتا روزی دو بار میرم حموم هر کفشی رو که دو سه روز بپوشم باید بشورم حالا بگذریم که همش جورابام شسته و نو هستن

جایی برم ببخشید ببخشید اصلا برای دسشویی بزرگ اصلا دسشویی نمیرم.حتی اگه در حد انفجار باشم.خونه هم برم یه ربع فقط باید بمونم تو دسشویی آب بریزم یکساعتم هواکش روشن بزارم

بخدا خیلی بهداشتو رعایت میکنم 

احساس میکنم بدنم مشکل داره نمیدونم پیش چه دکتری باید برم

هر کار خونه کنم باید برم از گردن به پایین یه آب بزنم بیام بیرون. نمیدونم چیکار کنم خسته شدم😢😭😭😭

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

دکتر غدد به نطرم مشکل هورمونی و غدد هست

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتر غدد به نطرم مشکل هورمونی و غدد هست

بنظرت مشکلم حل میشه؟

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

عزیزم فقط ورزش کن ازمصرف موادیکه باعث میشه تعریق بیرون نیاد خود داری کن

حتما هر روز دوش آب سرد بگیر

مایعات مایعات مایعات بخور مخصوصا ابگرم

چایی کم بخور

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
مشکل هورمونی داری ؟ ادویه و سیر و پیاز اینل خیلی میخوری ؟

هورمونی دارم 

اونارو نمیخورم

بنظرت مشکلم حل میشه؟

آره 

چندتا آزمایش میدی تا وضعیت هورمونی و غدد مشخص بشه انشالا رفع میشه مشکلت

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2706