2410
2553
عنوان

ماما گفت نمیچرخه☹

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 105 پست
وای خدااا اخه چه کاریه خب از اول سزارین کنن اومد و نچرخید واسه چی الکی درد ادم بکشه

آخه گفت زایمان اولته، مشکل قبلی هم نداشتی که ریسک داشته باشه

پس بهتر صبر کنیم تا روز آخر که احتمالش هست بچرخه

بخند، همین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آخه گفت زایمان اولته، مشکل قبلی هم نداشتی که ریسک داشته باشه پس بهتر صبر کنیم تا روز آخر که احتمالش ...

چی بگم عزیزم انشالله که خیره و به سلامتی باشه 

جواب ابلهان خاموشی است
2714
چشم ممنون میگن اگه شکمت رو با روغن زیتون برخلاف عقربه‌های ساعت ماساژ بدی هم میچرخه درسته؟

نه خودت دست نزن دکتر باید خودش انجام بده اصلا شکمت و ماستژ نده دفه بعد ک رفتی دکتر بگو دکتر ماستژ میدین یا خودم برم ماساژ بدم چجوری ک اون بت بگه من ماما میگفت برو آز بده ب دکترم ک گفتم کلی بش برخورد گفت من دکترتم تو میگی ماما گفته یعنی تخصص من در حد حرف ی ماما نیست سابقه منو زیر سوال بردی کلی ناراحت شد

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
میدونم عزیزم منم سوالم همینه که کسی بوده تو هفته‌های آخر بچرخه

بله زن پسر عموم هفته های اخر چرخید

طبیعی سخته ولی اگه میخوای بچرخه باید پیاده روی کنی

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
یعنی افقی تو رحم باشه 

میگن باید تو بارداری کلا رو دست چپ بخوابی تا هم خون رسانی هم وزن گیری هم جهتش دقیق و به جا باشه چند هفته ای ؟

باید با دکترم مشورت کنی

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2706