2726
عنوان

ماما گفت نمیچرخه☹

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 105 پست
چیکار کردم بریج شد؟؟؟!!😮 خودش از اول اینطور بود من که دارم غصه میخورم بخاطر این قضیه

آخه از همون اول سر بچه پایینه همش میچرخه بعد ممکنه بیاد بالا

منظورم این بود به تحرک مادر ربط داره؟

چجوریه که بچه ۹۰ درجه میچرخه😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم تا ۳۲,هفته که سونو دادم هنوز نچرخیده بود ،ماما هم گفت برو وقت سزارین بگیر بچه بزرگه سنش دیگه نمیچرخه

رفتم بیمارستان که وقت سزارین بگیرم متخصص گفت می‌چرخه الان زوده

که هفته ۳۷رفتم سونو چرخیده بود ،منم طبیعی زایمان کردم انشالله میچرخه دو هفته دیگه باز برو سونو ببین چی میگه

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
2728

عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی دخترمن تاهفته36نچرخیده بودیاعرضی بودیابریچ منم روابرابودم اولین بچم بودبه شدت دوست داشتم سزارین بشم ازطبیعی وحشت داشتم تااینکه توهفته 36و6روزکیسه آبم شب توخونه ترکید شوهرم دستپاچه وترسیده خودشم 3فروردین عیده منم به شوهرم دلداری میدم که نترس چیزی نمیشه الان میریم عملم میکنن دردهم نداشتم حتی دوروزپیشش هم که دکترم دیدگفت بریچه خلاصه رفتم بیمارستان کمالی کرج آقااومدن معاینه کردن گفتن بچه سفالیکه یعنی سرش پاییین منم گریه که نه من طبیعی نمیخام بریچه بچه خلاصه انقدگفتم من روفرستادن داخل بیمارستان سونوکه گفت سفاله بعدگفتم من اینجانمیخام چون سزقبول نمیکردن انتخابی گفتم میرم خصوصی دکتره اومدکلی باهام حرف زدگفت الان چهارسانت بازی میری یه موقع توماشین یاآمبولانس زایمان میکنی نصفه شبه وتعطیلاته بچه ات هم زیرسه کیلوراحت میاددیگه خودم روسپردم به خداورفتم بلوک وباآمپول فشار40دقیقه بعدازدردزایمان کردم خیلی هم سخت نبودفکرکن منی که ازاول برنامه ریخته بودم واسه سزودکترانتخاب کرده بودم به خواست خداطبیعی اوردم مرسی استارترمنم یه خاطره زایمان گفتم.تازه بیمارستان بهم گفتن تاآخرین لحضه امکان چرخش هست فکرکنم واسه خودم چرخیدنی کیسه روپاره کرد😚😚❤

عزیزان میشه لطف کنیدواسه شادی روح بابام وحال دلم یه صلوات برام بفرستین🌷🌷🌷🌷🌹🌹
دختر منم تا ۳۲,هفته که سونو دادم هنوز نچرخیده بود ،ماما هم گفت برو وقت سزارین بگیر بچه بزرگه سنش دیگ ...

عزیزم خداحفظ کنه دخترتون رو براتون

منم دکتر زنان بهم گفت حرکتش رو پایینه

برا ۳ هفته دیگه نوبت داد گفت بیا چکش کنم که چرخیده یا نه

ان‌شاءالله که واسه منم بچرخه تا اون موقع

بخند، همین  
عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی دخترمن تاهفته36نچرخیده بودیاعرضی بودیابریچ منم روابرابودم اولین ب ...

خدا رو شکر که زایمان خوبی داشتی عزیزم

منم دکتر بهم گفت زایمان اولته، اصلا لازم نیست وقت سزارین بگیری چون حتی ممکنه همون روزم بچرخه پس باید صبر کنی تا همون روز 

الانم گفت حرکتش رو پایینه

واسه سه هفته دیگه نوبت بهم داد

دعا دعا میکنم بچرخه

چون خودم طبیعی دوست دارم

بخند، همین  
عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی دخترمن تاهفته36نچرخیده بودیاعرضی بودیابریچ منم روابرابودم اولین ب ...

توی 36 هفته خداروشکر بچه مشکلی نداشت؟

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
آخی عزیزم واقعا اونموقع چرخید؟؟؟ منم دکتر بهم گفت چون زایمان اولت هست نمیتونم بگم زودتر بیا برای س ...

یعنی با بچه بریچ هم میگن طبیعی؟ تا این حد سزارین نمیکنن؟

جواب ابلهان خاموشی است

ببین عزیزم رو دست چپ شبا بخواب و پیاده روی داشه باش انشالله ک میچرخه تو حرف ی متخصصی با سابقه رو میخوای بزاری کنار اون گفته میچرخه میچرخه اگه نچرخید احتمالا ماساژ مخصوص میده نگران نباش انشالله میچرخه

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
یعنی با بچه بریچ هم میگن طبیعی؟ تا این حد سزارین نمیکنن؟

نه نگفت طبیعی

گفت باید درد طبیعی رو بکشی بعد سز بشی

چون حتی ممکنه تو همون روز آخر بچرخه و اگه دیگه نچرخید اورژانسی میری برا سز

بخند، همین  
نه نگفت طبیعی گفت باید درد طبیعی رو بکشی بعد سز بشی چون حتی ممکنه تو همون روز آخر بچرخه و اگه دیگه ...

وای خدااا اخه چه کاریه خب از اول سزارین کنن اومد و نچرخید واسه چی الکی درد ادم بکشه

جواب ابلهان خاموشی است
2706