2726
عنوان

چرا فقط مردا باید بخوان....

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 100 پست
دکتر هست البته ن پزشک قبلا همکار بودم باهاش

خب الا کجا باهم رابطه دارین منظورم اینه محیط کارید هم کلاسی چی؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

اگر منظور شما صرفا دوستیه که من نظری ندارم ولی اگر ازدواج باید بگم آنقدر شرایط اقتصادی خراب شده که دیگه ازدواج هم برای پسرها هم شده آرزو زمان ما سربازی که تمام میشد خانواده خودش بهت گیر میدادن الان دیگه خانواده ها هم بیخیال شدن

آقا هستم ، امضاء محفوظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به سن نداره  کلا گفتم تو ذات ادمه هنه اینحوری میشن

پس اینایی ک از شوهرشون خواستگاری کردن چی

همه مردا اینطوری فک نمیکنن

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
گفتی منو تگ کن لطفا

مال من هس عزیزم دوس داشتی بخون شاید کمک کرد بهت یکم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2728
اگر منظور شما صرفا دوستیه که من نظری ندارم ولی اگر ازدواج باید بگم آنقدر شرایط اقتصادی خراب شده که د ...

پس اینایی ک ازدواج میکنن کیان

اطراف ما تو همین کرونا بالای ده نفر ازدواج کردن

همکار قدیمی

خب موردی هس ک باهاش بتونی حرف بزنی؟اینستاشو داری؟؟

هنونا هم بعدا میزنن تو سر زنه که تو گولم زدی واین حرفا دیدم که میگم 

من دارم راجع ب مردای باشخصیت صحبت میکنم دوست عزیز از اون دوزاریا منظورم نیست

ب خاطر همین باید بعدش یه کاری کنی بیوفته دنبالت😁

پس اینایی ک ازدواج میکنن کیان اطراف ما تو همین کرونا بالای ده نفر ازدواج کردن

نه عزیزم مردی که عاشق واقعی باشه و نخواد به گناه بیفته ازدواج میکنه حتی اگه کرونا هم باشه

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
گفتی منو تگ کن لطفا

باشه عزیزم

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

ببخشید بچه ها کار پیش اومد برام بقیشو بعدا میخونم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

اره باهاش حرف میزنم 

خب شما ک حرف میزنی کارت راحت تره محبت کن بهش سعی کن تو کارا راهنمایی بدی بهش اینجوری خیلی فک میکنه ک یکی پشتیوانشه مردا اینجوری راحت عاشق میشن

نه همه مثل هم نیستند افرادی هم هستن که این کار رو کردند و زندگی خوبی دارند ولی انگشت شمارند

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
2706