2726

برادرم دوم دبیرستانه من تازه عقد کردم چون همچی مجازی شده و یکسره مای کامپیوتر بود و داش معتاد میشد قید درس و داش میزد شوهرم گف میبرمش سر کار خودم بجای شاگرد حقوقشم میدم حالا هی اون ازین راضی نیس میاد بهم میگه هی اونیکی راضی نیس میاد هی پشت اون میگه بنده خدا حالا شوهرم چیزی نمیگه داداشم هی میگ باهاش نمیسازم هی پشت شوهرم میگ من ده بار گفتم اگ نمیسازه باهاش نره ولی همه اعصاب خوردیا برای منه خیلی بده ادم بین شوهرو برادرش بمونه 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
این کار از اول اشتباه بوده .چون شوهرت نمیتونه با برادرت مث شاگردش رفتار کنه ومجبوره زیادی اخترام کن ...

منم بگم نه مامانم ازم ناراحت میشه کلافم کردن یسری نرفت داداشم دیگ مامانم باهاش سرد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بگم نه مامانم ازم ناراحت میشه کلافم کردن یسری نرفت داداشم دیگ مامانم باهاش سرد شد

واقعا سخته وتو نمیتونی ب هیچ کدوم چیزی بگی.

شوهر منم میخواست داداشمو ببره سرکارخوب .گفتم

لازم نیست ما دخالت کنیم . خودش بچه نیست یه 

فکری میکنه 

2728
واقعا سخته وتو نمیتونی ب هیچ کدوم چیزی بگی. شوهر منم میخواست داداشمو ببره سرکارخوب .گفتم لازم نیست ...

منم باید با شوهرم حرف بزنم

واقعا سخته وتو نمیتونی ب هیچ کدوم چیزی بگی. شوهر منم میخواست داداشمو ببره سرکارخوب .گفتم لازم نیست ...

قبل اینک اختلاف پیش بیاد

مطمین بودم اگ فردا طوری بشه شوهرم مقصر میشه ومن باید حرص بخورم.

الان میگم نکنه مثلا من یکار کنم اون دیگ نزه سرکار باز معتاد به کامپیوترشه و ایندش و خراب کنه نقصرش من باشم

الان میگم نکنه مثلا من یکار کنم اون دیگ نزه سرکار باز معتاد به کامپیوترشه و ایندش و خراب کنه نقصرش م ...

چی بگم فکر می کنم شوهرت ادم بده میشه چون داداشت

داره پشت سرش حرف می زنه .ناراحت نشو ولی داداشت

مقصره من فکر میکنم راضی ب کار کردن نیست داره بهانه

میاره.

چی بگم فکر می کنم شوهرت ادم بده میشه چون داداشت داره پشت سرش حرف می زنه .ناراحت نشو ولی داداشت مقص ...

فک کنم باید پشت شوهرم وایسم

اره اون بنده خدا گناهی نداره تازه خواسته ب شما لطف کنه. 

مرسی که به حرفام گوش کردی واقن چشم حتما پشت اونم😘😘😘😘😘😘😘