2733
2734

سلام بچها.شما جنس کابینتون چیه؟

بخصوص روی کابیت که دور سینک ظرفشویی هست

جنس چوبی احیانا به دلیل مجاورت با آب پوسیده ها خراب نمیشه؟بهتر نیست سنگی باشه؟

تو برو خود را باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا من گلاس. چوب خیلی خوبه ولی الان اکثرا زیر ظرفشوی یه جنس حالت پلاستیک داره اسمشو نمیدونم برامن ک خراب نشده

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️

زنداداش من ده ساله کابینت ام دی اف زده فقط میگی همین الان زده خیییلی مراقبت میکنه و تمیزه ماشالله ولی سنگی دیگه عمریه.

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

نمیدونم جنسش چیه چوب نیست طرح سنگه ولی سنگم نیست

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ن ام دی اف یو پی وی سی بزن هر بار بعد شستشو خشکش کن خود کابینت ساز میدونن چجوریه جتس خوبو خارجیشو حداقل واسه اون قسمت دور سینک بزنی طوری نمیشه مادرم اینا الان ۸ ساله دارنش بعد تازه گاهی ک بابام ظرف میشوره خشک نمیکنه من خودمم دو ساله ولی اگه یو پی وی سی نباشه بله میپوسه مال مادرشوهرم با اینکه خشک میکرد پوسید الان عوض کرد یوپی وی سی انداخت

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738
برا من گلاس. چوب خیلی خوبه ولی الان اکثرا زیر ظرفشوی یه جنس حالت پلاستیک داره اسمشو نمیدونم برامن ک ...

بهش میگن پی وی سی

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
سنگی یاهمون کرورین عالیه ولی خیلی گرون شده تقریبا متری سه تومن میشه، کابینت هم ممبران

ببخشید عزیزم اخه مامانم میگه جنس چوبی خیلی خوبه ولی من قبول ندارم الان حدود 20 ساله داریم همش پوسیدست همش با بابام درگیری های شدید داریم سر این ک چرا آبو با فشار زیاد باز میکنیم ک آب میریزه رو کابینتمون خراب شده میگن تقصیر توعه:|

من میگم از اول اشتباه کردین ک جنس چوبی گذاشتین

تو برو خود را باش

جنس کابینتمونم بدنه اش فلزه ولی دراش ام دی افه اینجوری وزن خیلی بیشتری رو میتونه تحمل کنه داخلشم میشه خیس کرد و شست نمیپوسه و اینکه ارزون تره هیچ کسم نمیفهمه داخلش ام دی اف نیست مگه اینکه درشو بازکنه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706