2737
2734
عنوان

ادبیات نی نی سایتی

118 بازدید | 22 پست

دقت کردید نی نی سایت داره ادبیات فارسی را تحریف می کنه، اصلا یک جملاتی می شنوی که در هیچ جایی نشنیدی.

مثلا:

شوهرم پول زد به کارتم=شوهرم پول به کارتم واریز کرد.

خبرکش=خبر چین

با شوهرم دعوا گرفتیم=با شوهرم دعوا کردیم.

جملات جدیدی که شما اینجا شنیدید چیا بوده؟؟

دعوا گرفتیم ؟؟؟؟😐

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با شوشو اقدام کردیم😬استغفرالله 😭😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738

چون تو محاوره اینا زیاد استفاده میشن مثلا همه میگن انقد بزن به کارتم خبرکش که از قدیمم میگفتن 

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

یه تاپیک قدیمی دیدم 

استارترش درباره مادرشوهرش یه چی گفت 

بعد ده تا کاربر پشتش پست گذاشتن ...غیبت نکنیم این حرفا چیه ...این جا نی نی سایت هست درباره این موضوعات نگید 

یکی هم گفته بود ...وای سایت داره خراب میشه 

بعد حالا نیستن ببینن 😔

استارتر داره پست میذاره 

یکی میگه ...بنال 

بچکون 

خیلی زشته خیلی 

فکر کنید دوست خودتون کنارتون نشسته داره درددل میکنه ...یکم فکر کنید 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706