2733
2739

ی کم سردرد وسوزش بینی داشتم دیگه شوهرمم ناهار نیومد غذای پسرمودادم وافتادم ی گوشه...هنوزم نمیتونم پاشم...کارامم مونده شامم ندارم😐

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

همون گوشه بمون و از نی نی سایت لذت ببر😂😂

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من پریود شدم دارم از درد میمیرم.یه دونه قرص بروفن خوردم هنوز اثر نکرده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
با کرونا درگیری؟

نه بابا کرونا ندارم اگه ازاین به بعدم نداشته باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2738
همون گوشه بمون و از نی نی سایت لذت ببر😂😂

تاپیک با حال نیست😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
طفلک بچت چکار میکرد اونوخت

عاشق کارتون وماشین بازیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم هرروز اینجورم بزور پاشدم شام شبو گذاشتم. نمیدونم اینروزا چمه

من دوروز دیگه بایدپریود بشم نمیدونم از پریوده یا بارداری آخه اقدامم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پریود شدم دارم از درد میمیرم.یه دونه قرص بروفن خوردم هنوز اثر نکرده

مفنامیک اسید میحوردی بهتر بودش..یا تخم شویت..

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
😆طفلی.....حالا اون گوشه جات امنه یا میاد خودشو پرت میکنه رویت

نه امنه هرازگاهی ک چرت میزنم یه چیزی میپرسه باصدای بلند اصرارم داره جوابشو بدم اون منو میپرونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مفنامیک اسید میحوردی بهتر بودش..یا تخم شویت..

هیچکدوم رو ندارم جلو بخاری م زیر پتو

دلم کاچی میخواد

کسی نیست واسم درست کنه

2706