2410
2553

و امروز هم چهارشنبه هست. فقط تعریق سرد دارم .روز اول لرز داشتم با بدن درد ولی الان ندارم دیگه. تنگی نفس هم ندارم خدا رو شکر. بنظرتون تا کی طول میکشه علایم از بین بره و اینکه فکر میکنید من دارم بهتر میشم یا ممکنه چند روز دیگه ریه ام درگیر بشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما نفهمیدیم چی به چیه......هر کی یه مدل میگیره......من دو هفتس گوشم درد میکنه.....محل کارم به زور منو فرستاد آزمایش گفت کروناعه........هنوز جوابش حاضر نیست

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2720
بنده ب مدت ۵روز این علائم رو داشتم بیهوشی هم داشتم ولی کرونا نبود

مامان من سه بار ازمایش داد. دوبار خون یه بار حلق. هر سه بارش منفی بود اما دکترا میگفتن با توجه به درگیری ریه کرونا داره. 

2714

من گرفتم ولی بی حال بودم و حالت تهوع داشتم چشایی و بویاییم از دست دادم ولی ریه م درگیرش نشد خداروشکر 

البته ی آشنامون گفت ک ی کتری آب جوش بیار بعد حوله بکش سرت و ی قاشق چایخوری جوش شیرین توش بریز خیلی نتیجه داد برا من فقط اگه کسی تنگی نفس داره انجام نده

جدی؟کاری هست انجام بدم بیماریم جدی نشه؟

مایعات و چیزهای مقوی کم حجم  گرمی بخور

سنگین نخور خورشت و اینجور چیزا اصلا سمتش نرو

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2706