2737
2739

امیدوارم امروز عکس بتونم بزارم 

اومد ریپلای کرد

همو میشناسیما اشناس

هرازگاهی این مدلی پیام میده 

میخوام بتونم شما چه حدسی میزنین حستون چیه

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   

نمیشه

لینک بزار

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حوصله ندارم برا اسكرين شات صبر كنم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
حوصله ندارم برا اسكرين شات صبر كنم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

بارداری؟😍

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

منم بگم لینک بزار یا زوده؟  

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

https://uupload.ir/files/qe72_۲۰۲۰۱۲۰۲_۱۶۴۴۳۸.jpg

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   
2706