2733
2734
عنوان

مادر شوهر

441 بازدید | 29 پست

دیروز بعد از سه ماه رفتم خونشون تا اومدم بشینم سر سفره میگه دست و صورتتو شستی نمی دونم چرا همیشه این حرفو تکرار می کنه 

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عادتشه خب .شاید به همه میگه.حساس نباش

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

دفه دیگ گف بگو خودم ب بهداشت اهمیت میدم نگران نباشین

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2738
منظور بدی نداشته بخاطر قضیه کرونا گفته و خودشو جای مادر و بزرگترت فرض کرده قصد ناراحت کردنتو نداشته

اخه قبل کرونام همیشه همین بود اصلا به کرونا اعتقاد نداره میگه از خودشون در آوردن حتی راضی نمیشه تو خونشون میوه هارو با کف بشورم

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   
به همه نمیگه شوهرمو بچه هامم بودن به من میگه

😁😁

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2706