2726

خودم شش تومن ضرر کردم خیلی ناراحتم آخه داشتیم جم میکردیم واسه بچه دار شدن ..واقعا با این شرایط ضروریاتو بتونیم تامین کنیم پس انداز پیشکش..طلافروش دید اینقدر ناراحتم گفت آبجی ناراحت نشو قیمتا درست میشه..اما ای کاش قیمتا بیاد پایین مردم بتونن نفس بکشن واقعا ظلمه نه بتونی بچه دار شی نه بتونی ازدواج کنی نه طلا نه ی لباس گرم یا یه تیکه اسبابازی برا بچت نه ی کیلو گوشت..نه آدم جرعت داره مریضه بره دکتر با این قیمتا..کلن آرزوی همه چیز ب دل همه ی گروههای سنی زن و مرد دختر وپسر موند تو این چندسال

چشمان تو آفریقاست.. 

هیچی. ن ارز خرید و فروش میکنیم ن طلا. توو بورس هم نبودیم. 

اما امان از گرونی.... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شش میلیون؟؟ من یه میلیارد و خرده ای سرم داره میترکه چند هفتست🥺🥺🥺

الهی...خدا عوضش بهت بده عزیزم..اما برای من شش اومدم واقعا زیاد بود ..چون بسختی جور کردیم 

چشمان تو آفریقاست.. 
الهی...خدا عوضش بهت بده عزیزم..اما برای من شش اومدم واقعا زیاد بود ..چون بسختی جور کردیم 

میدونم عزیزم منظورم این بود میتونست بدتر باشه

من موندم دعا کنم بره بالا مردم چیکار کنن

بیاد پایین ضرر منه🥺🥺

شوهرمم روزی هزار بار میگه تقصیر تویه گفتم بفروش نفروختی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706