2733
2734
اره دختردایی منم داشت هرکار کردن دفع نشد تازه چنبارم با لیزر شکوندنش ولی باز ساخت ابجو خورد دفع شد ک ...

ابجوخیلی خوبه منم دوتاسنگام که خیلی اذیتم میکردودردشدیدی داشتم بااون افتادالبته آب هم زیادمصرف کردم

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑

اینا رو نخور مثل شوهرم گرفتار میشی کارت به عمل میرسه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته😂😂😂 اون سنگ شکن وقتیه که وارد مجاری ادار بشه. همسرم 3 ماه پیش انجام داد عملش وحشتناکه و ...

واقعا. یعنی انقد سرپاییه عملش؟ آخه من شنیدم از تو مجاری ادار می‌فرسته تو و عمل بیهوشی و استند اونجا میذارن بعدشم بعد یک هفته دوباره عمل باید بشه. 

بعد این عمل عوارض نداره؟ من شنیدم بعد دیگه سنگ ساز میشه کلیه 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
🤐 هی کی بره برام شکار کنه، نه شوهرم بدو بدو میره واسم گیر میاره تو خواب

خب عزیزم منظورم خوده سنگدان نیست که میگی مرغ.این که من میگم یه پوست دور سنگدانه واقعا معجزه میکنه.حالا از یه چند نفر بپرس ببین ندارن

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2728

ترب سیابگیررنده کن آبشوبخوربعدش تناب بزن درجاحل میش

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
ابجوخیلی خوبه منم دوتاسنگام که خیلی اذیتم میکردودردشدیدی داشتم بااون افتادالبته آب هم زیادمصرف کردم

من هی اب نمیخورم 

2738
🤐 هی کی بره برام شکار کنه، نه شوهرم بدو بدو میره واسم گیر میاره تو خواب

ارع سنگدان مرغم عالیه اونـپوست زردک داخل سنگدانه بایدازتوکشتارگاه بگیری چون کارگابسته بندی تمیز ک میکنن اوناشوجدامیکنن میندازن دور

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن
واقعا. یعنی انقد سرپاییه عملش؟ آخه من شنیدم از تو مجاری ادار می‌فرسته تو و عمل بیهوشی و استند اونجا ...

ببین سنگ شکن داخلی اونجوره و بی هوش میکنن و سخختتتته همسرم خیییلی اذیت شد.

ولی این سنگ شکن بیرونیه عین سنوگرافی.

کاملا سرپاییه فقط یه مسکن میزنن.

حتما بهت توصیه میکنم انجام بده.10 دقیقه ام نمیشه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
آبش خیلی زهرماره، چند روز باید بخورم تا بیفته آخه 

اره خیلی بده امااگ بتونی ی نصف استکانشو دوسه روز بخوریاتناب بزنی عالیه

میدونم بده  ولی خب عرق سگی و مشروب عالیهههه برادفعش  جنبه دارویی نگاهش کنید  دکتر ...

😋😋😋😋😋😋😆😆😅😅😅😅

اره خیلی بده امااگ بتونی ی نصف استکانشو دوسه روز بخوریاتناب بزنی عالیه

اینم انجام بدم. هرکاری میکنم نمیفته

2706