2737
2734

مایعات خیلییی بخور 

عرق خارشتر هم میارتش

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عرقشو دارم بنظرت این عرقیجات کارخونه ای خوبن؟ حس میکنم آبن همش

والا منم همین حس رو دارم من سنگ کلیه داشتم هی اب میخوردم عرق خارشترمیخوردم طناب میزدم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

فقققط سنگ شکن برو با لیزر میشکنه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

سنگدان کبک عااااااااااااالیه باید پودر کنی با ماست بخوری ما سنگ کلیه ای داشتیم خوردن خیلی خوب جواب داد.فقط فکر کنم گرون و نایاب هست.باید از شکارچی ها بگیری

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2738
والا منم همین حس رو دارم من سنگ کلیه داشتم هی اب میخوردم عرق خارشترمیخوردم طناب میزدم

عرق خارشتر چند روز خوردی که افتاد؟ روزی چندبار میخوردی

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
سنگدان کبک عااااااااااااالیه باید پودر کنی با ماست بخوری ما سنگ کلیه ای داشتیم خوردن خیلی خوب جواب د ...

یچیز دیگه هم هست اگه پیدا کنی.شر. اب اگه کم بخوری خوبه

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
بستگی ب ابعادش داره اب ترب ... هندونه پخته و دارچین ... عرق خارشتر و خارخاسک...اب ...طناب ...پله ... ...

آب ترب سیاه یا سفید؟ 

آخه تو آپارتمان طناب بزنم میفتیم طبقه بعدی

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
عرق خارشتر چند روز خوردی که افتاد؟ روزی چندبار میخوردی

روزی یه استکان پر 

2706