2726

😄

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

يادم آيد، تو به من گفتي:

” از اين عشق حذر كن!

لحظه‌اي چند بر اين آب نظر كن،

آب، آيينه عشق گذران است،

تو كه امروز نگاهت به نگاهي نگران است،

باش فردا، كه دلت با دگران است!

تا فراموش كني، چندي از اين شهر سفر كن! 

با تو گفتم:‌” حذر از عشق!؟ - ندانم

سفر از پيش تو؟ هرگز نتوانم،

نتوانم! 

روز اول، كه دل من به تمناي تو پر زد،

چون كبوتر، لب بام تو نشستم

تو به من سنگ زدي، من نه رميدم، نه گسستم ...“

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
ادامه داستانو کاش اینجا مینوشتی...من تلگرام ندارم خیلی دلم خواست بدونم

عزییییزم  بیا پی وی

زیباااااا

دلم گرفت!!! همش دارم آهنگ شاد گوش میدم حالم خوب بشه با یه تلنگر بد میشم😢

از عشق به هیچ وجه نمیشه توبه کرد،چون انسان همه جوره عاشقه،عاشقِ پدر،عاشقِ مادر و خیلی چیزای دیگه، تو فقط میتونی از عشق به اون شخص توبه کنی😉🌼

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

وای من چند ماه مثل مرده بودم بدون این عشق..دیشب بودیم باهم مثل یه اکسیر بود.. این عشق حتی به خدا نزدیکترم میکنه.. هرچند بهم رسیدنمون از محالاته 

من دیروز باهاش کات کردم ولی ذره ای حس ندارم،فقط اینو میدونم به حدی خوب بود که من لیاقتشو نداشتم،بهترین کارو کردیم

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...
2706