2733
2734
عنوان

عشق واقعی ......

149 بازدید | 16 پست

.عزیزان به نظرتون عشق واقعی اصلا وجود دارا؟؟؟؟تا حالا به چشم خودتون دیدین عشق واقعی ؟؟؟؟ از اطرافیانتون؟؟؟ میگن حتی اگه عشق واقعی هم وجود داشته باشه و دونفر با عشق با هم ازدواج کنند وقتی رفتن سر خونه و زندگیشون عشق ممکنه به دلایلی از بین بره؟؟ این حرف درسته؟

اره عشق آتشی فروکش می‌کنه.ولی دوست داشتن همیشگی 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره وجود داره...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2731
2738

عشق  واقعی=انسانیت بنظرم  این کسی رو اذیت نکنی اینکخ راحت تو دل بقیه جا بشی اینکه خیانت نکنی اینکه چشمت هرز نره اینکه حلال و حروم کنی اینکه مردم از دستت هراسان نباشن اینکه زبون خوش داشته باشی .....فرقی نمیکنه  دختر باشی یا پسر اون زمان اونیکه کنارت طعم واقعی  عشق رو میفهمه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

یه داستانی برات تعریف میکنم...

من تا چند سال پیش تدریس گیتار میکردم...خیلیا پیشم میومدن...قبل از آموزش یه سوال از همشون میپرسیدم...اینکه چرا میخوای گیتار زدن یاد بگیری؟..جوابا متفاوت بود...یکی میگفت چون افه داره...یکی میگفت چون استعداد دارم...اون یکی میگفت چون دوست دارم...دیگری میگفت چون میخوام بعدا برم تو گروه موسیقی...بهرحال هر کسی دلایل خودش رو داشت...یاد گرفتن گیتار مخصوصا برای تازه کارها فوق العاده سخته...جدای اینکه اولش انگشتان خشک و صدای بدی از ساز در میاد،بعد از مدتی نوک انگشتان شروع میکنه به پینه بستن...طوری که یه لایه سبز رنگ و سفت روی نوک انگشتان رو میپوشونه...و به شدت درد داره...

حالا اگر گفتی کیا اموزششون رو تا آخر ادامه میدادن؟....

.

.

.

اونایی که عاشق یادگیری بودن

آره عزیزم عشق واقعی وجود داره...

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
2706