2737
2734
عنوان

میشه برای سگمون دعا کنین 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 73 پست

عزیزم دعا میکنم زودتر خوب بشه، من حیوون خونگی ندارم کلا میترسم ولی یه ماهی تو آکواریومم میمیره خیییلی ناراحت میشم، اینایی که مسخره میکنن رو درک نمیکنم واقعا، آدم حتی گلش پژمرده میشه کلی غصه میخوره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم  ماهم ی سگ داریم از پشت بوم افتاد  ینی میخواستم بمیرم وقتی توی اون حال دیدمش

وای چه وحشتناک

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
حالا این دفعه دعا کن خدای اونا و ما یکیه هممون مخلوق یک خداییم 

میدونم حرفت درست ولی چی بگم،خب بایدببرینش دامپزشک،بردین؟؟چی گفته؟؟دوستم من از حرفام منظور بدی ندارم

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2731
همین انسانی که آنقدر خودش رو‌ برتر از حیوانات میدونه و ادعاش همه جا رو جر داده یه ویروس رو نتونسته ا ...

دقیقا 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

سنش بالاست یعنی چی؟ یعنی مثلا یه پیرمرد یا پیرزن هشتاد ساله شده یا مثلا چهل سالشه؟ اگه مثلا هشتاد سالشه که دیگه هیچی ولی اگه مثلا چهل سالشه یه روسری بندازین زیر شکمش. کمرشو بیارین بالا مجبورش کنین راه بره.خیلی باید تمرین کنید. من چند تا سگ که تصادف کرده بودن و نصف بدنشون رو روی زمین میکشیدن اینجوری درست کردم. بعضیاشون صد درصد درست نشدن ولی راه افتادن.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

من خرگوشم مرد انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشد انقدر دعا کردم حتی براش پولم نذر کردم اسپند براش دود کردم وقتی داشت جون میداد عین روانی ها شده بودم😔😀

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
همین انسانی که آنقدر خودش رو‌ برتر از حیوانات میدونه و ادعاش همه جا رو جر داده یه ویروس رو نتونسته ا ...

خیلی حیوونا شرف دارن به بعضی آدمها 

من که هروقت به هر آدمی لطفی کردم بعدش عین چی پشیمون شدم

ویروس اندازه قاشق چایخوریه!؟ ویروس اینقد ریزه که باچشم غیر مسلح دیده نمیشه مگه با میکروسکوپ،درضمن مسخره نداره ولی واقعا کاری از دست کسی برنمیاد فقط خودشون باید ببرنش پیش دامپزشک و از همون اول حیوونا رو‌زندانی نکنیم بزاریم طبق طبیعتشون آزاد باشن

سنش بالاست یعنی چی؟ یعنی مثلا یه پیرمرد یا پیرزن هشتاد ساله شده یا مثلا چهل سالشه؟ اگه مثلا هشتاد سا ...

ببین این نژاد یازده یا دوازده سال عمر میکنن این الان ده سالشه 

خدا کنه خوب بشه نژادش چیه من باکسر داشتم مجبور شدیم یوتانایز کنیم 

دوبرمنه فعلا دامپزشکش دارو داره و مسکن تا ببینیم چی میشه اصلا فک نمی کردم اینجوری بشه یهو خیلی دلم‌میسوزه براش یه سگ شیطون خرابکاری بود حالا فقط نشسته یجا نمیتونه درست راه بره 

بچه ها فک‌ می‌کنم از وقتی بچمون بدنیا اومد این افسرده شد طفلی 

2706