2410
2553
عنوان

میشه برای سگمون دعا کنین 🙏

985 بازدید | 73 پست

کمرش مشکل پیدا کرده نمیتونه خوب راه بره خیلی دلم براش میسوزه البته سنشم بالاس ولی نمیتونم اینجوری ببینمش دعا کنین خوب شه دوباره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

😐😐😐😐سگ؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خدا شفاش بده 😊

ایشالاه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

الاهی بگردم 

زبون بسته چه عذابی میکشه 

من نمیتونم ببینم حیوونا درد بکشن 

کاشکی زودتر خوب بشه 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
مردم دارن عزیزاشونو از دست میدن جوون و پیر و بچه با کرونا و ...پر پر میشن نمیان اینجوری تاپیک بزنن.. ...

وا مگه سگ طفلک درد حس نمی کنه ؟ 

2714
الاهی بگردم  زبون بسته چه عذابی میکشه  من نمیتونم ببینم حیوونا درد بکشن  کاشکی زود ...

من خودم موافق داشتن سگ نیستم اصلا ولی مال شوهرمه الان که می بینمش دلم کباب میشه 

مردم دارن عزیزاشونو از دست میدن جوون و پیر و بچه با کرونا و ...پر پر میشن نمیان اینجوری تاپیک بزنن.. ...

عزیز عزیزه فرقی نداره کی باشه و چی باشه 

یه روزی خودت همین جوری میشی (البته دور از جون) میای تاپیک میزنی و یکی مثل خودت میاد دلتو میشکنه حالا خوددانی 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
آخی عزیزدلم حتما دیسک کمرگرفته ببرش دامپزشکی عمل کنه

اره دیسک کمره ولی باید  ام‌ آر ای بده اول تا مشخص شه فعلا دارو میخوره ببینیم چی میشه 

اخی عزیزم 😢😢 کسی که براش مسخره است نیاد و چیزی ننویسه‌این‌ بنده خدا الان ناراحته  چشم دعا م ...

مرسی عزیزم هیچوقت خودمم فک نمیکردم از دست دادن یا مریض شدن سگ یا گربه انقد ناراحت کننده باشه 

2706